Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Галина Герега запровадила дрес-код для столичних чиновників, щоб не ‘дратувати людей’ діамантами
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Галина Герега запровадила дрес-код для столичних чиновників, щоб не ‘дратувати людей’ діамантами

10:00 25.05.2011 0 715

ГерегаГалина-2Новий секретар Київради Галина Герега, яка вважається однією з найбагатших жінок України, запровадила дрес-код для столичних чиновників, заборонивши їм носити діаманти і «дратувати людей вбранням від Шанель».

«Одяг, зовнішній вигляд і аксесуари співробітників мають відповідати публічному місцю. Не треба дратувати людей вбраннями від «Шанель» і сумками від «Луї Віттон» і дорогими мобільними телефонами. Все має відповідати задекларованим доходами», — висловила побажання Герега, цитує газета «Сегодня».

Вона також порекомендувала чиновникам їздити на скромних машинах і скоротити кількість особистої охорони тим, хто приводить з собою до мерії по два-чотири сек’юріті. Та й у цілому відповідати доходам — зарплата співробітників Київради, включаючи помічників депутатів, які працюють у фракціях, становить в середньому 4 тисячі гривень.

У самій Київраді кажуть, що ніхто не чинить опір нововведенням.

«А ми і так дотримувалися дрес-коду. До речі, як нам розповіли, сама Герега, яка в’їхала в кабінет Довгого, зробила його скромнішим. Вона прибрала картини і дорогу апаратуру, зокрема, систему секретар-директор. Меблі у неї залишилися колишні. Вони не були на балансі Київради. Її завіз за свій рахунок Довгий, але не став вивозити з кабінету. Він забрав тільки свої речі. Жодних особистих речей, які свідчать про її захоплення, в кабінеті немає», — розповів один з депутатів.

Крім того, Герега заявила про майбутнє скорочення апарату на 20%. «Галина Федорівна за цей час переглянула, хто чим займається, скільки буває на роботі, як працює і поводиться. Мабуть, хто не виконуватиме нові вимоги, той і піде», — повідомило джерело.

До речі, сама Герега, як відомо, в 2010 році разом з чоловіком увійшла до ТОП-200 найбагатших людей України, посівши там 26-е місце, — подружжя є власником мережі відомих будівельних супермаркетів «Епіцентр». Як дізналися журналісти, Гереги живуть в елітному будинку на Печерських Липках у квартирі з ремонтом за 2 мільйони доларів, їздять на престижних автомобілях — Range Rover і Mercedes С класу.

kriminal.tv