Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Суддя Тимошенко: від «нашого Родіка» до дворянина
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Суддя Тимошенко: від «нашого Родіка» до дворянина

10:30 11.08.2011 0 398

Судді Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва, який веде справу Юлії Тимошенко, приписують спорідненість із дворянами. А у школі чоловіка, як виявилося, називали «наш Радік».

Про це пише газета «Сегодня», яка побувала у школі і у дворі будинку, де навчався і жив Кірєєв.

Як з‘ясувалося, Кірєєв жив із мамою у двокімнатній квартирі на вулиці Маршала Гречка у Києві. Власне, його мама там живе й досі.

«Він завжди був акуратний, доглянутий, одягнений з голочки, все випрасувано — любо глянути. Але вже років 8 як тут не живе», — розповіла сусідка Ольга Маслова.

Суддя Кірєєв з жахів Тимошенко жив із мамою
У свою чергу класний керівник Кірєєва і вчитель математики Ольга Луців розповіла, що Кірєєв був хорошистом.

Як повідомляється, Кірєєв, чиє зображення у костюмі Гаррі Поттера нині можна побачити на стінах і стовпах столиці, закінчив середню школу № 63 у 1997 році.

«Ми його називали «наш Радік». У нас він навчався два роки — 10 і 11 клас. Родіон з тих учнів, які радували навчанням рідних та іншим дітям допомагали», — сказала вчителька.

«Йому простіше давалися гуманітарні науки, але й з математики у нього була п’ятірка. У 11 класі був у двох кроках від медалі. Дружив з усіма дітьми, але найбільше зі своїм однокласником Андрієм Чайковським», — додала сусідка Кірєєвих.

Класний кервіник Кірєєва показала шкільний фотоальбом
Директор школи Лідія Мартинюк показала журнал з випускними оцінками Кірєєва.

«Ось, дивіться, всі п’ятірки (у 1997 році в Україні була ще п’ятибальна шкала), крім англійської мови та хімії. Поведінка — зразкова. З географії та історії був відзначений грамотами», — зазначила вона.

«На батьківські збори завжди приходила його мама — вона його одна виховувала. Мені вона розповідала, що їхня сім’я дворянського роду, коріння якого сягає Петербурга», — згадала сусідка Маслова.

Мали Кірєєва називали «наш Родік», а його мама розповідала про «блакитну кров»
Як зазначає «Сегодня», Кірєєв є у переліку дворянських родів. Зокрема, є версія, що рід походить від казанських ханів Салтана та Ягіша Кераєвих. Вони перейшли на службу до росіян після завоювання Казані військами Івана IV Грозного.

Прізвисько «Кера», від якого пішло прізвище Кірєєв, у тюркських народів означало «герой». Також одним з варіантів походження прізвища Кірєєв називають те, що воно пішло від прізвища нащадків кримського хана Хаджи-Гірея: Гірей — Кирей (Керала) — Кірєєв.

Тимошенко порівнювала Кірєєва з мавпою з гранатою, а він виявився дворянином
Як відомо, наразі у Печерському райсуді розглядається справа щодо газових контрактів, підписаних у січні 2009-го року. Тимошенко звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час переговорів з росіянами.

tabloid.pravda.com.ua