Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Обрано керівництво Об’єднання українців Росії
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Обрано керівництво Об’єднання українців Росії

08:30 22.05.2011 0 593

У Москві пройшов перший за останні 5 років з’їзд українців Росії, щоб вирішити ті проблемні питання, на які вказав Мін’юст РФ.
Позачерговий VI З’їзд українців Росії обрав головою Об’єднання українців Росії (ОУР) Тараса Дудка, першим заступником Голови ОУР — Віктора Гіржова.
З’їзд відбувся 21 травня у Москві. Попереднє подібне зібрання проводилося у 2006 році.

Під час нинішнього з’їзду було заслухано звіт про роботу організації та обрано Раду ОУР.

Вперше до Ради увійшли, окрім керівників регіональних відділень ОУР та інших її членів, також представник від Ради українських земляцтв Вадим Соловйов та представник Українського молодіжного форуму Росії.

Крім того, на з’їзді було внесено та затверджено поправки до статуту Об’єднання, які були рекомендовані Міністерством юстиції РФ.

Також ліквідовано інститут співголів ОУР (до цього часу їх було двоє) і введено посаду голови ОУР. Також введено інститут Почесних голів організації – ними обрано Валерія Семененка та Василя Бабенка, які дотепер керували організацією.

Бабенко під час свого виступу наголосив, що з’їзд проводиться з метою вирішення тих проблемних питань, на які вказав російський Мін’юст.

Нагадаємо, 31 січня Верховний суд Росії призупинив провадження за заявою Міністерства юстиції РФ про ліквідацію Об’єднання українців Росії.

«Верховний суд вирішив призупинити розгляд цієї справи (про ліквідацію ОУР) до розгляду нашої заяви, поданої до Тверського суду міста Москви, про відміну попередження Мін’юсту Росії», — сказав співголова ОУР Валерій Семененко.

Він пояснив, що відповідні попередження Мін’юст Росії зробив ОУР за його участь в одній з телепрограм.

tsn.ua