«Не вір! Не бійся! Не проси!» — В Івано-Франківську вимагали звільнити Тимошенко

4

В Івано-Франківську біля адмінбудівлі обласної влади відбулася акція протесту опозиційних сил «Ні — політичним репресіям! Захистимо демократію в Україні!» у зв’язку з арештом лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко.
У пікеті взяли участь представники ІФОО ВО «Батьківщина» (ініціатор заходу), обласного Народного комітету захисту України, який об’єднує низку громадських організацій та політичних партій, «Батьківщина молода», ВО «Свобода», «Фронт змін», Народний рух України, Наша Україна, «УДАР Віталія Кличка», КУН, «Громадянська позиція», депутати обласної, районних та міських рад, громадськість.
Люди тримали в руках транспаранти «Руки геть від Юлії Тимошенко!», «Ні – політичним репресіям!», «Не вір! Не бійся! Не проси!» та ін.
На мітингу виступили перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, депутат обласної ради Микола Зелінський, співголова обласного НКЗУ Степан Волковецький, народний депутат України IV-V скликання Євген Гірник, голова Івано-Франківської міської організації ВО «Свобода» Роман Онуфріїв, голова ІФОО КУН Богдан Борович та ін.


Онуфріїв звернув увагу, що узурпація влади в країні відбувається двома шляхами — українофобський наступ на національні цінності та політичні репресії.
«Ми, не зважаючи на особистості, вважаємо неприпустимими будь-які репресії за політичною ознакою і боротимемося з ними усіма доступними шляхами у рамках закону», — наголосив головний «свободівець» Івано-Франківська.
«Левова частка українців вважають, що суд над Тимошенко, Луценком, активістами «Свободи» та іншими опозиціонерами є нічим іншим як політичними репресіями», — підкреслив Гірник.
Молодіжний лідер помаранчевого майдану 2004 року Зелінський закликав усіх присутніх не бути байдужими і їхати до столиці та під Печерським судом відстоювати справедливість — захищати майбутнє своїх дітей.
Учасники акції протесту ухвалили резолюцію, яку надіслали президенту України Віктору Януковичу, генеральному прокурору України Віктору Пшонці та на адресу Печерського районного суду Києва.
Протестувальники вимагають звільнити з-під арешту Тимошенко, Луценка, активістів «Свободи» і «Тризуба» та інших політв’язнів, закрити всі кримінальні справи проти них і припинити політичні репресії.

gazeta.ua