Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > На головному залізничному вокзалі Києва знайдено труп 35-річного чоловіка
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

На головному залізничному вокзалі Києва знайдено труп 35-річного чоловіка

20:30 10.08.2011 1 054

На центральному залізничному вокзалі Києва 10 серпня було знайдено труп 35-річного чоловіка.
За інформацією видання «Сегодня», в редакцію зателефонував киянин Михайло, якого утримують у відділку міліції на Південно-Західній залізниці.

«В 11.00 я йшов на роботу через вокзал, до мене підійшли міліціонери, і попросили пройти у відділення. Там зняли відбитки і посадили за грати. На питання, за що, «пов’язали», мені сказали, що так треба. Нас таких тут більше 50-ти осіб, серед яких чоловіки і жінки. Ми не знаємо що робити, кому дзвонити», — повідомив чоловік телефоном.

У прес-службі Південно-Західної залізниці повідомили, що на вокзалі 10 серпня сталася НП — знайшли труп.

«Зараз ведуться пошуки винуватців», — сказала співробітник прес-служби. Правда, при цьому співробітник відомства заявила, що у відділення забирали тільки підозрілих особ, і там менше 50 людей.

Нагадаємо, 10 січня у вестибюлі Київського центрального залізничного вокзалу на очах у сотень пасажирів молодий чоловік наклав на себе руки.

Трагедія сталася невдовзі після іншого скандалу, коли посеред білого дня охоронці вокзалу зґвалтували жінку.

Троє 20-річних юнаків, які працювали у службі охорони Південного вокзалу, випили з нагоди новорічних свят, а потім напали на 46-річну пасажирку, яка чекала на ранкову електричку. Жінку затягли до підсобного приміщення і зґвалтували у збоченій формі.

tsn.ua