Антикоррупционный портал job-sbu.org > Экономика > Чиновників Януковича пересадили з Мерседесів на Шкоди
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Чиновників Януковича пересадили з Мерседесів на Шкоди

07:00 12.08.2011 0 450

Адміністрація президента відмовилася від використання автомобілів Mercedes-Benz, що належать автобазі Державного управління справами, пересадивши своїх співробітників на автомобілі економ-класу марки Skoda.
Про це йдеться у відповіді Адміністрації на інформаційний запит ЛІГАБізнесІнформ.

У повідомленні відзначається, що АП і ДУС передали 36 автомобілів марки Mercedes — Benz, куплених в період з 1995 по 2002 рр., Автобазі ДУС для обслуговування офіційних делегацій. Замість них для потреб обох відомств у 2010 році було куплено 40 автомобілів економ-класу марки Skoda.

При цьому, як сказано в повідомленні, за період з 1 січня по 5 серпня 2011 року Держуправління справами легкові автомобілі на купувало.

«Безпосередньо за посадовцями АП і ДУС було закріплено 36 автомобілів Skoda. Така ж кількість легкових автомобілів марки Mercedes-Benz було передано автоколоні автобази для подальшої експлуатації, пов’язаної з обслуговуванням офіційних делегацій», — говориться в повідомленні.

У АП відзначили, що в даний момент жоден з автомобілів Mercedes — Benz, які належать Автобазі ДУС, не обслуговує співробітників президентської адміністрації.

«Посадовців АП Ірину Акімову, Станіслава Скубашевського, Олега Рафальського, Олену Лукаш, Ганну Герман, Юрія Ладного, Андрія Гончарука, Марину Ставнійчук обслуговують автомобілі марки Skoda, куплені в 2010 році», — сказано в повідомленні.

«Співробітники АП Сергій Льовочкін і Андрій Портнов автомобілями Автобази ДУС не користуються», — додали в АП.

Як розповів заступник глави Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації президента Олександр Хорольський, жоден з переданих Мерседесів не реалізовувався і знаходиться на балансі автобази для обслуговування делегацій. «Як такого механізму списування автомобілів немає — служать «до останнього», — пояснив він.

Нагадаємо, у листопаді 2010 року ДУС закупило 40 легкових автомобілів у ЗАТ «Прага авто» офіційний дилер Skoda Auto у Києві та Київській області) на 8 млн гривень.

Тоді на Банковій заявляли, що заміна нинішнього застарілого автопарку представницького класу у керівництва Адміністрації Президента і Автобази Державного управління справами на автомобілі «Шкода» дозволить економити близько 2 мільйонів гривень бюджетних коштів на рік.

tyzhden.ua