Знайти няню — ціна няні за годину

884

Зарплата няні в Україні, як і будь-якого іншого працівника, залежить від різноманітних факторів. Загальний досвід роботи, наявність освіти та навіть громадянство відіграють велику роль, коли мова йде про бажану оплату праці. Перед прийманням помічниці на роботу, дуже важливо зосереджуватися на таких питаннях, як ціна няні за годину, а також необхідний графік роботи. Адже заробітна плата безпосередньо залежить від обраного варіанту графіка роботи.

Що впливає на вартість няні?

Питання того, скільки заробляють няні залежить від таких факторів, як:

  1. Загальна кількість відпрацьованих годин.
  2. Встановлений графік роботи.
  3. Кваліфікація помічниці.
  4. Кількість дітей, з якими потрібно працювати.

Що стосується графіка роботи, то він може бути повним, частковим або вахтовим. При регулярній повної зайнятості може розглядатися не тільки для няні погодинна оплата, а й певний оклад на місяць. А загальна ціна послуги також буде залежати від необхідності проживання з сім’єю.

При часткової зайнятості няні ціна буде вище, ніж при повній. У такому випадку питання, скільки отримає няня, залежить виключно від відпрацьованих годин. А оплата послуг здійснюється відразу відповідно до кількості відпрацьованого часу. Що стосується вахтового графіка, то оплата проводиться щодобово відповідно до обумовлених тарифів.

Щоб знайти няню треба також дивитися на її освіту і кваліфікацію, але це також відбивається на вартості. Працівник з високою кваліфікацією – людина з позитивною активною життєвою установкою, розуміє, як правильно організовувати режим дня для малюка, з користю для його розвитку і здоров’я, а також добре вміє розбиратися в дитячій психології. Справжній професіонал знає, в який час важливо звертати особливу увагу на розвиток. Відповідно ціна з медичним або педагогічним досвідом більше, ніж помічниці без її наявності.

Важливо розуміти, що при постійній або вахтової зайнятості, варто враховувати відпустку. Вона повинна становити не менше 28 календарних днів і може ділитись на кілька періодів. Якщо є потреба в пошуку помічниці по своєму бюджету або виникають труднощі з підрахунком вартості можна звернутись до спеціалізованих агентств, щоб менеджери надали необхідну допомогу і консультацію з будь-яких питань. В цілому такий робітник дозволить не сумніватись батькам про безпеку дитини та просто займатись своїми справами. За допомогою нянь діти отримують достатнє розумове навантаження, працюють з методами раннього розвитку і займаються цікавим дозволом.