В Радомишлі СБУ-шники «спалили» прокурора й суддю

889

Окрім того, за відомостями наших джерел, по справі проходить суддя місцевого суду Невмержицький. Той, щоправда, врятувався від арешту, сховавшись на лікарняному, про що свідчить оголошення у приміщенні суду.

Але розслідування через це не зупинилося. За гарячими слідами СБУ вилучило з суддівського кабінету комп’ютер та документацію. Підставою стала підозра, що Невмержицький робив за допомогою цього комп’ютера дуже некрасиві речі. По-перше, з нього була зламана суддівська система кримінальних рішень. Необхідні рішення перероблялися, за ними готувалися фальшиві рішення, підсудні у такий спосіб уникали відповідальності. Не безкоштовно, звісна річ. Також, за свідченням наших джерел, було проникнення в систему автоматизованого розподілу справ, після чого справи розподілялися на розгляд суддям, з якими було наперед узгоджено рішення по справах. Кажуть, судді не вистачало клепки для самостійного проникнення в комп’ютерну систему. На допомогу йому прийшов колишній працівник СБУ-затятий азартний гравець, який просаджував в азартних іграх всі гроші. Доля останнього наразі невідома через суцільну утаємниченість справи: офіційних сповіщень про це резонансне затримання відшукати не вдалося. Щоправда, в інтернеті знаходимо лише здогадки й уривки інформації.

Місцеві джерела стверджують, що на тандемі Демчук-Невмержицький замкнено чимало кримінальних схем Радомишльського району - починаючи з прихватизації центрального універмагу попереднім головою адміністрації і закінчуючи численними махінаціями із землею.

Демчук вже двічі потрапляв у подібні історії, але кожного разу його прикривав екс-голова СБУ Житомирської області.

Цього разу, схоже буде те саме. За прокурора внесли заставу і його відпустили на підписку про невиїзд. У Демчука з’явився час для вирішення нагальних проблем. Нині він в авральному порядку переписує власність з себе та дружини на довірених осіб, розпродає майно. Гроші йому знадобляться під час розгляду справи у Печерському районному суді Києва.

Нині Демчук вже зняв з реєстрації чорний «Сузукі гранд вітара», два роки тому куплений, як ви розумієте, не на прокурорську зарплату. Авто за певними відомостями було зареєстровано на його дружіні й відтепер прокурор пересувається Радомишлем на транзитних номерах. На вулиці Микільській у Радомишлі прокурор цього літа звів „двоповерхову хатинку”. Не виключено, що й із нею доведеться попрощатися, аби не сісти на «червону зону». Адже це вже третя кримінальна історія, в яку вляпався Демчук.

Щоправда, в інтернеті з’явилися натяки на політичне замовлення, мовляв, „білий та пухнастий” прокурор постраждав за свою близькість до блоку Юлії Тимошенко. То все пусте! Правдою є те, що кум Демчука є помічником народного депутата Тищенка, який працює в секретаріаті "Батьківщини". Насправді і прокурор, і його кум – політично безликі особи. Під час виборів прокурорський кум розвозив агітацію і за Тимошенко, і за Януковича, і за Яценюка, знімаючи потрійний гонорар.

За неофіційними відомостями прокурора вже звільнено з посади. Що підтверджує й табличка про надання юридичних консультацій, яка з’явилася на воротах демчуковського маєтку. Прокурорська дружина ніякого відношення до юриспруденції не має.

Місцеві спостерігачі констатують: у Радомишлі стала мафія, коріння якої тягнуться до Києва. На цій території «пасуться» представники п’яти парт формувань, й кожен за можливості використовує шанс розжитися землицею. Так, за часів голови Райадміністрації Анатолія Павленка було роздано понад 2000 гектарів лісових угідь. Преса писала, зокрема про 280 Га, які дісталися зятеві Юлії Тимошенко Шону Кару. Свекруха із зятем разів з чотири навідувалася до Радомишля. До чого б це?..

Чергове пришестя прокурора-хабарника Демчука, лише підтвердить аксіому про непереможність мафії – якого б забарвлення вона не була.

По материалам законъ.com