Портников заявив Хорошковському, що той на посаді голови СБУ і члена ВРЮ захищає свої гроші

405

Головний редактор телеканалу ТВі, журналіст Віталій Портников заявив Валерію Хорошковському, що той на посаді голови СБУ і члена Вищої ради юстиції захищає свої гроші. Про це він сказав 11 червня у студії програми «Шустер live» на ТРК «Україна».

«Правда полягає у тому, що у нас кожен великий бізнесмен (майже кожен) невідомо як заробив свої статки. І змушений в цій хижій країні ці гроші захищати. Як ви їх можете захистити? Перший шлях — мати державну посаду. Ви її маєте — голова Служби безпеки України. Другий — це повністю керувати судовою системою. Ви це робите, бо ви є членом Вищої ради юстиції. Третє — це мати інформаційне поле. І тоді ви будете потрібні президенту Ющенку як заступник голови СБУ, президенту Януковичу як голова СБУ. Наступному президенту ви теж будете потрібні. А може, як кажуть у вашому оточенні, наступним президентом будете ви. І вам це все вже не буде цікаво», — сказав Віталій Портников.

Нагадаємо, у студії тривало обговорення довкола рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у справі «група «Інтер» vs Нацрада», в якій втратили виграні на конкурсі 27 січня частоти 5 канал і ТВі.

Також Віталій Портников висловив своє ставлення до політиків, які починали свою політичну кар’єру в «Команді озимого покоління», а нині підтримують чинну владу.

«Коли ви починали свою політичну кар’єру разом із моєю любою Інною Богословською в команді «Озиме покоління», як я сподівався, що оце от сім»я проросте новими політиками. А виявилося, що це зуби дракона!», — сказав він.

telekritika.ua