Письмо от Луценко: Как тюремщики врут СМИ Письмо от Луценко: Как тюремщики врут СМИ

1 324

Экс-министр внутренних дел Юрий Луценко называет ложью заявления пенитенциарников о том, что он отказался общаться с журналистами. Соответствующее заявление распространила пресс-служба «Народной самообороны».

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинскую правду.

"Я, Луценко Ю.В., дізнався про чергову брехню ДПС, яка 02 жовтня заявила, що я нібито відмовився від спілкування з журналістами телеканалу 1+1, котрі супроводжували медиків та омбудсмена в ході візиту до Менської колонії", - написал он.

"Більше того, як виявилося - всі ці дні, коли я перебував на ліжковому режимі, приймав знеболюючі, а тиск сягав 160/120, ДПС поширювала інформацію, що Луценко здоровий, за меддопомогою не звертався", - отметил он.

"Заявляю, що все це - повна і нічим не прикрита брехня, про що свідчать мої письмові вимоги надати медичну допомогу, записи у медичній картці та журналі реєстрації звернень засуджених", - подчеркнул Луценко.

"Та й чого можна чекати від служби, яка півроку (!) приховувала виявлений у мене гепатит. Дивує тільки віра цих діячів, що все це їм зійде з рук. Я все це переживу, я повернуся і це відчують", - отметил Луценко.

Как известно, во вторник в Менский колонии находилась обмудсмен Валерия Лутковская и журналисты телеканала "1 +1".
Представителям СМИ показал и камеру Луценко, однако пообщаться с ним не позволили, ссылаясь на то, что он такого согласия не давал.

По материалам censor.net.ua