«Еліта нації» вже торгує платіжками Ющенка 2004 року

475

Скандально відомий громадський діяч Михайло Притула намагається через мережу Facebook знайти покупців на «невелику теку з первинними документами "чорної" бухгалтерії виборчої кампанії Ющенко В.А. у 2004 році».
У групі з патріотичною назвою Я ♥ Україну він виставив наступне повідомлення:

«Спочатку я хотів знищити цю теку. А потім зрозумів, що вона має певне історичне значення. Це невелика тека з первинними документами "чорної" бухгалтерії виборчої кампанії Ющенко В.А. у 2004 році. Тож знищувати не можу. Але можу продати. Тому, хто дасть кращу ціну».

На власній сторінці у мережі Михайло Притула вказує як свого працедавця Верховну Раду України, додаючи напис прописними «ЕЛІТА НАРОДУ», винесений автором у заголовок.

Утім, ця людина більш відома тим, що є лідером партії «Селянська Україна», яка свого часу висунула в президенти свинарку (Лідію) Вону та іншими скандальними акціями.

Зокрема, у грудні 2009-го Михайло Притула намагався продати й багатостраждального Леніна з Бесарабки: на аукціоні eВay він виставив відповідний лот, за який просив 20 тисяч доларів. Ці гроші він хотів роздати по частині «кожному правовірному українському комуністу» . «А то пам'ятаєте, як нечесно поділили золото партії? Товариші десятиліттями платили членські внески, а їм за це влаштували буржуазний кидок», – йдеться у листі Михайла Притули. Проте до вечора Леніна на eВay вже не було.

Нагадаємо, сам «бесарабсський Ілліч» кілька разів потрапляв у гучні скандали. У червні активісти Конгресу українських націоналістів залізли вночі на пам'ятник і відбили йому ніс. Леніна довелося майже півроку реставрувати, а коли його все-таки полагодили і повернули на місце, націоналісти тут же вчинили новий напад: вождя світового пролетаріату облили червоною фарбою. Інцидент закінчився сутичкою, в якій одному націоналісту розбили голову, а другому – пошкодили вухо.

expres.ua