Дружина ґвалтівника: «Мій чоловік — чудовий батько!»

167

Дружина Краснощока - того, якого вважають організатором - розповіла про їхнє щасливе подружнє життя. Ключова фраза інтерв’ю - винною може бути й сама жертва. Далі можна її не слухати.

Дружина 22-річного будівельника, Інга, вважає, що свідчення з її чоловіка вибили, при цьому вона допустила, що в ніч на 10 березня чоловік дійсно був на тій злощасній квартирі:

«Можливо, він там і перебував, я не знаю. Можливо, все це дійсно сталося, але чому все звалюють на нього? Винними можуть виявитися всі четверо, включаючи дівчину. Чому вона туди пішла? (Бо знала їх) Її ж ніхто не змушував! Зараз кажуть, що він один нелюд. Є люди, які вважають, що ця дівчинка не така свята, як з неї роблять. Може, вона спровокувала їх».


Про чоловіка Інга розповідає, що він займався ремонтами: «Він чудовий будівельник, плиточник. Я з ним 4,5 роки, він мені ніколи не зраджував (зґвалтування не рахуються?), алкоголь - тільки у свята. Це дбайливий і люблячий батько. Він не міг такого зробити! ».
При цьому вона несхвально висловилася про приятеля Євгена, Максима Присяжнюка:

«У нього є манера свою провину перекладати на інших. Він кинув вагітну дружину, водив до себе дівчаток. Після затримання Жені (Максима та ще одного їхнього спільника, Артема, тимчасово випускали на підписку про невиїзд, зараз всі троє в СІЗО і визнали провину.) Він мені сказав, що мій чоловік виношував план убити мене, але зірвав злість на інший . Я в це не вірю. Хочу домогтися побачення з чоловіком, але мені відмовляють під приводом, що він небезпечний для суспільства».

За матеріалами: infoporn.org.ua