Сотрудниками ГАИ конфискован автомобиль с нарушением закона

353

Мищенко Олександр, мешкаю в Конотопському районі Сумської області. 4 лютого близько 11 години я потрапив у ДТП (на регульованому світлофором перехресті почав рух на зелений, а завершував на жовтий(за Правилами дорожнього руху я здійснював рух), а в бік мого авто ВАЗ 2109 в'їхав водій авто ВАЗ 2110).

Ось тут усе і почалося. Водій авто 2110 викликав свого знайомого міліціонера, капітана міліції Костюка В.М., який оформлював ДТП таким чином, як сказав йому водій авто 2110 Покришкін О.М., а мої свідчення не схотів навіть слухати, поки я не наполіг, проігнорував мого свідка.

Продовжувалося тим, що мене змушували підписати папірець, у якому я нібито зізнаюся, що я винен у ДТП, погрожуючи, що я все одно програю. Далі події розгорталися в суді, де я побачив, що водій авто 2110 Покришкін О.М., його товариш-міліціонер та суддя чемно розмовляли, що все буде так, як треба. Під час судових засідань суддя Калантаєнко П.С. був однозначно на стороні водія авто 2110, ігнорував мої свідчення, не зважав на правила дорожнього руху, які я намагався цитувати, відповівши мені: "Твої правила мені ні до чого!", а один із заявив, що він бачив, як водій 2109 в'їхав!!! у авто 2110 (на цю нісенітницю ніхто не очікував, але суд записав так, як вигідно водієві авто 2110), Зрозуміло, що жоден із свідків нестане свідчити проти себе. До речі, свідки зявилися лише 7 лютого, а під час аварії їх не було!!! Моє клопотання про призначення судової автотранспортної експертизи суд взагалі проігнорував.

Сталося так, як і казав мені міліціонер, що я програю. Я залишився без авто, без права керування
через підкупність і продажність міліції та суду. А якщо вдумливо прочитати Постанову, то не
зрозуміло,коли сталася ДТП, хто винен, за що!!! Свідки давали зовсім не такі свідчення, які записані в Постанові!!!