Тигипко в видеообращении попрощался с однопартийцами

356

Лідер партії "Сильна Україна", віце-прем'єр Сергій Тігіпко оприлюднив прощальне відеозвернення до однопартійців, у якому закликав їх вступати до Партії регіонів.

Тігіпко заявив, що в партії пройшло багато дискусій на тему злиття "Сильної України" і Партії регіонів (ПР), і він радий "перемозі думки про об'єднання", пише "Коммерсант-Украина".

"У партії "Сильна Україна" і Партії регіонів спільні цілі та спільні завдання. Я переконаний, що ми потрібні Партії регіонів, тому що ми можемо додати ініціативи, можемо додати в неї реформ. І це абсолютно необхідно сьогодні і владі, і суспільству", - заявив Тігіпко.

"Ми з вами йшли в політику, щоб вирішувати конкретні питання ... Звідки краще проводити реформи? З маленької партії ... чи з великої, потужної партії, яка вже сьогодні практично знаходиться при владі", - заявив він.

"Я закликаю всіх вас вступати в Партію регіонів, об'єднувати фракції і працювати на її авторитет", - закликав Тігіпко.

На завершення Тігіпко попрощався з однопартійцями: "Всього вам доброго. Я дякую вам за те, що ми весь цей час були разом і багато чого зробили. Пам'ятайте, партія - це лише інструмент для того, щоб працювати на людей".

По материалам: tyzhden.ua