Для бійців Нацгвардії закупили неякісного взуття на 4,2 млн грн

370

Військовою прокуратурою Центрального регіону встановлено факти закупівлі неякісного взуття для військовослужбовців на суму 4,2 млн грн.

Про це 11 грудня повідомляє прес-служба ГПУ.

Як повідомляється, органами військових прокуратур продовжують розпочаті у жовтні цього року перевірки дотримання законодавства під час матеріально – технічного, речового, продовольчого, медичного та інших видів забезпечення військовослужбовців.

Військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України провела перевірку в одній із військових частин Національної гвардії України.

За її результатами встановлено факт закупівлі упродовж липня-вересня 2014 року у комерційної структури черевиків у кількості 11,6 тис пар на загальну суму 4,2 млн грн, які згідно з висновками експертів не відповідають державним стандартам, виготовлені з неякісних матеріалів та не мають маркування.

Читайте также: СБУ и Нацгвардия крышуют контрабанду в ДНР

Також встановлено, що під час укладення договору комерційна структура надала низку документів, що підтверджували якість взуття, у тому числі сертифікати відповідності, чим ввела в оману військовослужбовців Національної гвардії України.

Відомості щодо зазначеного кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою). Для проведення досудового розслідування кримінальне провадження передано за підслідністю до органів внутрішніх справ.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

По материалам: zik.ua