Авто чиновника Сергія Краснокутського за $300 тисяч здивувало навіть Горбаля

302

Серед українських чиновників "попалився" новий франт. Голова Державної служби зв'язку України Сергій Краснокутський, як з‘ясував журналіст "Української правди", їздить на тачці вартістю близько 300 тисяч доларів.

У вівторок під входом до Верховної Ради був припаркований "Mercedes" в тюнингу "Brabus". Його ексклюзивний статус видавали "акулячі зябра" на передніх крилах пише журналіст Сергій Лещенко у своєму блозі на "Українській правді".

Вартість такої машини сягає близько 300 000 доларів.

"Нічого собі, пролетарська машина!" - присвиснув депутата Партії регіонів Василь Горбаль, який саме проходив повз це диво німецької техніки.

Чиновником, який приїхав на цій машині, виявися Сергій Краснокутський - голова Держслужби зв'язку України. Раніше, в уряді Тимошенко за квотою Литвина він працював першим заступником у Держкомрезерві.
До парламенту молодий франт прибув, щоб поговорити з лідером фракції Литвина Ігорем Шаровим.

А переговоривши з Шаровим, Краснокутський вийшов з парламенту, сів у свій "Brabus" і поїхав геть.

Згідно з офіційною біографією Краснокутського з сайту очолюваного ним відомства, 32-річний (!) чиновник більшу частину життя пропрацював у системі МВС, прокуратури, Держкомітету держрезерву і Міністерства надзвичайних ситуацій.

Напевно, на держслужбі дуже висока зарплата, тому він і їздить на "Brabus".

stopotkat.net