Землю – ветеранам АТО!

370

У вівторок, 17.03.2015 року, Антирейдерський союз підприємців України разом з ветеранами АТО провели акцію під Мінагрополітики з метою нагадати Владі її невиконанні обіцянки виділити землю воїнам АТО.
Участь в акції також намагалися взяти 200 «бабушек», що називають себе колишніми працівниками Агрокомбінату «Пуща-Водиця» та фактично шантажують Агрокомбінат та Міністерство, вимагаючи виділення землі на їх користь. Очолювали їх відомі «земельні аферисти» - Дробіков, Шевель та Удот.

Після короткого спілкування ветерани АТО, по-армійські прямо, пояснили «жулікам», що час змінився, «земельні схеми» не працюють та запросили їх найближчим часом відвідати передову.

Отримавши достойний опір обурених бійців та ветеранів АТО, «земельні ділки» разом із своєю масовкою були змушені покинути акцію, зрозумівши, що тут їхні оборудки не пройдуть.

Нагадаємо, що Дробіков та його «партнери» здійснювали щодо Агрокомбінату земельні оборудки у 2011-2012 роках, що призвели до виведення із державної власності 350 га сільськогосподарських земель у Київській області, у тому числі, на користь своїх родичів та підставних осіб.

О. Дробіков є фігурантом цілого ряду кримінальних справ за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою та обману, зокрема, земельними ділянками на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

http://k-z.com.ua/kievskie-novosti/33718-zemlyu-veteranam-ato