В Киеве задержали Саакашвили

737

1512991323-3509-miheil-saakashviliВ Киеве арестовали Михеила Саакашвили. Об этом сообщил в соцсети политтехнолог Сергей Гайдай.
"Только, что в ресторане "Сулугуни" в Музейном переулке задержали Михеила Саакашвили люди в масках и с надписью "Государственная пограничная служба". Увезли в неизвестном направлении", - написал Сергей Гайдай.
На фб странице РНС появилось следующее сообщение:
"В Борисполі лідери РУХ НОВИХ СИЛ вимагають інформації від прикордонників щодо місця перебування Mikheil Saakashvili, якого спецпризначенці викрали напередодні.

Лідери РНС нардеп Юрій Дерев'янко, David Sakvarelidze та Olha Halabala вимагають поспілкуватись з керівником прикордонної служби в «Борисполі» та отримати інформацію щодо місця перебування Саакашвілі.

На Михайла оголосили полювання і полювання на майбутнє українців. Петро Порошенко поставив завдання, щоб до 18 лютого, коли відбудеться МАРШ ЗА МАЙБУТНЄ, Саакашвілі не було в країні.

"Весь адмінресурс був спрямований на це. Така велика кількість спецпризначенців, таке враження, що вони вже всіх злочинців в країні викрили і їм більше немає чого робити як тут стояти» - каже Сакварелідзе.

«Правоохоронні органи не дають жодних пояснень, ні СБУ, ні поліція, ні прикордонники. Ми бачили як вже викрадались соратники Саакашвілі з мішками на головах. Саакашвілі має статус особи, яка просить додаткового захисту, і це забезпечує йому право перебувати в Україні», - каже Дерев’янко."


По материалам: gazeta.ua

Читайте также: Украинской инфраструктуре помогут деньгами