У Сарнах Рівненської області під час знешкодження авіабомби закриють школи

456

Сьогодні, 12 жовтня, в центрі місті Сарни Рівненської області вирішили призупинити на один день навчання в чотирьох середніх школах і двох дошкільних установах на час ліквідації авіаційної бомби SD-250 часів Другої Світової війни, виявленої під час проведення земляних робіт.

Про це повідомили в Управлінні Міністерства надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

У відомстві нагадали, що бомбу було виявлено 7 жовтня на приватній присадибній ділянці. Місце знахідки було взято під охорону міліцією, повідомляють «Українські новини».

Піротехніки МНС обстежили місце знахідки і встановили, що авіабомба оснащена двома підривниками, які пошкоджені корозією.

«Визначити тип підривників не передбачається можливим», - зазначили рятувальники.

Повідомляється, що екскаватором були вириті траншеї для створення захисної подушки методом камуфлету, приведені в готовність сили швидкого реагування, створені резерви медикаментів і додаткові ліжко-місця.

«Взято письмові погодження від мешканців, які проживають у районі небезпечної зони. Рух потягів не обмежувався», - підкреслили в управлінні.

Крім того, в МНС повідомили, що бомба, радіус дії якої становить 1200 м, знаходиться за 150 м від вузлової залізничної станції Сарни і за 100 м від будівлі райдержадміністрації.

Як повідомляв ForUm, у Сарнах Рівненської області проходило засідання спеціальної комісії щодо пошуку шляхів знешкодження 250-кілограмової німецької бомби часів Другої світової війни.

За матеріалами: ua.for-ua.com