Под НБУ бульдозер сносит палатки Финансового Майдана. Между протестующими и правоохранителями возникла драка

724

Приїхало декілька автівок міліціїї, даї, та бульдозер, яки в даний момент зносить майданчик, де люди ночували останні 3 доб.

Активісти руху Фінансовий Майдан позвали на допомогу Правий Сектор, бійців батальону Айдар та Автомайдан

Всіх небайдужих, просимо підтримати, щоб майданчик залишився!

***

Між протестувальниками «Фінансового майдану» та правоохоронцями під Національним банком виникла бійка. Серед них є поранені, яких вже забрали швидкі.

Про це повідомили активісти «Фінансового майдану».

«Міліція знесла бульдозерами палатку, де ми намагались заховатись від дощу. Міліція поїхала на нас бульдозером. Дійшло до бійки активістів з правоохоронцями. В кількох людей є кров та травми», - розповіли вони.

Зазначається також, що до будівлі банку приїхали декілька авто міліції та ДАІ.

Наразі перекрито рух на кількох вулицях в урядовому кварталі. Зокрема, по частині вулиці Інститутської та Садової. Територію патрулює кілько служб ДАІ.

/UPD: Як розповіли Громадському активісти, які на 22.30 залишалися під будівлею Нацбанку, сьогодні було заплановано мирну акцію валютних позичальників.

«Рік ми вже ходимо, просимо, щоб допомогли вирішити нашу проблема», – розповів один із організаторів Олександр Івлев.

Як він пояснив, коли почався дощ, організатори зробили тент, щоб люди могли сховатися. Після того, як на вимогу міліції прибрати його активісти відмовилися, приїхали декілька машин із силовиками. Як вважають активісти це були бійці Національної гвардії.

За інформацією прес-служби Фінансового майдану, постраждали четверо осіб.

http://gkbankov.org/uk/
www.hromadske.tv