На відкритті «Олімпійського» не обійшлося без голих грудей FEMEN

614

Український феміністський рух FEMEN намагалися провести топлес-акцію під час відкриття НСК "Олімпійський" в Києві. На поле прорвалися три роздягнені до пояса дівчата.
Вони вибігли на поле за п'ять хвилин до початку офіційної церемонії відкриття. У цей час на стадіоні вже були присутні офіційні особи, зокрема, президент Віктор Янукович.
У самому русі заявили, що це був протест "проти проведення Євро-2012, який не несе Україні нічого, крім збитків, зростання проституції, секс-туризму та інших соціальних загроз для українок".

Охорона стадіону затримала напівголих жінок, потім їх відвезли у міліцейській машині. Пізніше одна з активісток розповіла, що міліція відмовилася їм віддавати одяг. До речі, під час відкриття відбувся ще один інцидент - невелика пожежа на даху "Олімпійського", яку швидко загасили.

8 жовтня 2011 року відбулося довгоочікуване відкриття головної арени України - Національного спорткомплексу "Олімпійський".

Урочисту промову з нагоди відкриття виголосив президент України Віктор Янукович. А вже після нього на сцені з'явилося несподіване тріо з Гайтани, Ані Лорак та Таїсії Повалій. Співачки виконали попурі з відомих українських пісень: "Стожари", "Червона Рута" та "Рідна Земля". Проте, лише Гайтана використала в своєму концертному вбранні народний елемент, вдягнувши вінок.

Головною зіркою свята стала колумбійська співачка Шакіра, яка відома своєю любов'ю до футболу та відзначається хорошою спортивною підготовкою.

За матеріалами: tsn.ua