Мер Канева вирішив ввести цензуру в Інтернеті

291

Міський голова Канева Віктор Ніколенко (детальніше про нього можна прочитати тут: http://blogs.telekritika.ua/?id=1791) останні кілька тижнів здійснював цілеспрямовану і продуману кампанію проти громадського сайту www.kaniv.net і врешті надіслав офіційний лист власнику сайту. Просив «привести сайт до тих цивілізованих, етичних та законодавчих норм, які прийняті на більшості громадських форумів».

Ми звернулися до власника сайту Володимира Буренка і ось що дізналися:

«Мене викликали до заступника, завели до мера і обступили усіма заступниками. Розповіли, що дуже багато «грязи», і потрібно «зробити все красиво» на сайті. Вони вже опрацьовують, чи маю я право на слово «Канів» у назві сайту. Що, як я повністю (більш ніж вони) розумію, приведе до величезних для мене наслідків щодо роботи. Це втрата.
Викликали декілька разів, і на кожній зустрічі розмова завжди торкалась сайту і того, що на ньому відбувається», — розповів Володимир Буренко.

За його словами, міський голова Канева останнім часом говорить про сайт постійно.

«Про це мер говорить практично кожного разу перед людьми. На зустрічі з підприємцями, на пресс-конференції, тощо. Мер бажає, щоб про Канів писали тільки хороше. А мої користувачі пишуть все, що їх хвилює. Настав час, коли я отримав листа від мерії. І я його розмістив. Через годину мені зателефонували, і тему я видалив», — сказав власник громадського сайту.

Сьогодні kaniv.net працює, проте на жаль, відвідувачі вже не мають змоги писати коментарі до новин. Усі попередні коментарі також зникли. Але обговорення листа міського голови Канева можна подивитися на скріншотах сторінок тут:

http://kaniv.info/showpost.php?p=6410&postcount=45

Журналістська спільнота Черкащини сподівається, що обласна влада бодай якось відреагує на таку зухвалу і цинічну ініціативу міської влади ввести цензуру в Інтернеті.

Віта Середа

ord-ua.com