Медведєв приїде до Януковича в Чорнобиль.

404

Президент Росії Дмитро Медведєв у вівторок, 26 квітня, збирається вiдвiдати мiсце аварiї на Чорнобильськiй атомній електростанції.
Про це він заявив у понедiлок на церемонiї вручення державних нагород учасникам лiквiдацiї наслiдкiв аварiї на ЧАЕС
"Завтра я поїду на Чорнобиль, там буде зустріч і з моїми колегами, і, звісно, з тими, хто брав участь у ліквідації аварії", - сказав Медведєв, цитує прес-служба президента РФ.
На сайті президента України ж анонсовано, що 26 квітня Віктор Янукович візьме участь у заходах зі вшанування 25-их роковин аварії на Чорнобильській АЕС у місті Чорнобиль.


Після завершення заходів у Чорнобилі Янукович і Медведєв проведуть робочу зустріч у Києві, повідомили в прес-службі Кремля УНІАНу.
"Планується, що після завершення заходів у Чорнобилі Медведєв і Янукович проведуть робочу зустріч у Києві", - говориться в повідомленні.
"Очікується, що глави держав обговорять, зокрема, стан справ із подоланням наслідків чорнобильської трагедії, наданням соціальної і медичної допомоги ліквідаторам аварії, підвищенням рівня безпеки ядерної енергетики, особливо на тлі подій, які відбуваються в цей час на японській АЕС "Фукусіма-1", - говориться в ньому.
Передбачається, що президенти України й РФ також розглянуть найважливіші питання торгово-економічної співпраці, включаючи взаємодію двох країн у цій сфері з урахуванням створення Митного союзу й формування договірно-правової бази Єдиного економічного простору Росії, Білорусі й Казахстану.
Очікується, що Янукович і Медведєв обміняються думками щодо реалізації низки великих гуманітарних проектів, спрямованих на зміцнення атмосфери взаєморозуміння й довіри між народами Росії й України.
В Україну вже прибув предстоятель Російської православної церкви Кирило, який також візьме участь у меморіальних заходах у Чорнобилі.

pravda.com.ua