Депутат СВОБОДІВЕЦЬ ШАХРАЙ!

311

До теперішнього часу на виборах до різних органів влади та місцевого самоврядування, я був виборцем партії ВО «Свобода». Але ставши свідком шахрайських дій члена партії ВО«Свобода», депутата четвертого скликання Броварської міської ради Кузик Петра Миколайовича 1979 року народження, мене мучать докори сумління стосовно політичної сили, яку я підтримував весь цей час.

Кузик П.М. є директором, засновником разом з дружиною Кузик Оксаною Миколаївною 1975 року народження, ТОВ «ТВК зовнішня реклама», що знаходиться за адресою м. Київ вул.Межигірська 17 кв.2.

Кузик П.М. наживається шахрайським шляхом на підприємствах, які надають поліграфічні послуги, послуги з виробництва зовнішньої реклами та виготовлення дизайну.

Для власного збагачення Кузик П.М. використовує заздалегідь підготовлений план шахрайських дій по відношенню до рекламних підприємств. А саме: розміщує невеликі замовлення на підприємстві, яке має власне обладнання з виготовлення поліграфічної продукції, так як ТОВ «ТВК зовнішня реклама» власного обладнання не має. Після отримання виготовленої продукції розраховується готівкою за зроблене замовлення. Таких замовлень робить декілька, для того щоб зарекомендувати себе як постійного, платіжно-спроможного покупця. Після цього розміщує замовлення на значну суму. Згідно домовленості кошти перераховує на рахунок виконавця, після отримання виготовленої продукції, протягом трьох банківських днів.

Для отримання виготовленого замовлення надсилає кур’єра з підробними документами, дорученням від ТОВ « ТВК зовнішня реклама». Таким чином заволодівши продукцією, збуває її покупцю який її замовляв, та отримує готівкою надприбутки. Не сплачує при цьому кошти виробнику та податки державі.

Виробник через три банківські дні, неотримавши кошти від ТОВ «ТВК зовнішня реклама» звертається з претензією, на яку отримує відповідь, що ТОВ «ТВК зовнішня реклама» замовлення не отримували і доручення на отримання продукції не виписували. Таким чином довести в судовому порядку, що продукція відвантажилась ТОВ «ТВК зовнішня реклама» неможливо, так як Кузик П.М. приймає замовлення та відвантажує його своїм покупцям через посередників, яких в подальшому правоохоронні органи встановити не можуть.

Така діяльність дозволяє Кузику М.П. отримувати надприбутки несплачуючи податки, та жодної копійки виробникові за виготовлення поліграфічної продукції.

Всі замовники Кузик П.М. розраховуються готівкою через посередників. Кузик П.М. наводить своєму покупцеві практичні приклади, що якщо вони розрахуюється готівкою, то замовлення, яке розміщується, буде коштувати значно дешевше. Авжеж, він має можливість надати таку ціну, яку не зможе надати жодне добропорядне підприємство.

Ошуканих підприємств в м.Києві, десятки. Одним із ошуканих підприємств є ТОВ «7 філія ЦСТРИ» м. Київ вул.Боженка 86 б.

На мене находить жах, як такі люди як Кузик М.П. потрапляють до влади.

Кузик М.П., будучи депутатом четвертого скликання Броварської міської ради, був членом комісії з питань освіти, науки, культури та релігії. Що доброго така людина може закласти в освіту наших дітей, науку, культуру, релігію нашого народу.

Зрозуміло, що Кузик М.П. рветься до влади заради депутатського мандату, який йому надасть недоторканість, ширма для незаконої діяльності та власного збагачення.

Я задаю питання собі, як колишньому виборцю, голові ВО «Свобода» та іншим виборцям цієї політичної сили, що така людина робить у Вашій політичній силі? Які фунції здійснює Кузик М.П., будучи членом ВО «Свобода»?

Він шахрай.

Внески які робить Кузик М.П., як член ВО «Свобода» здобуті злочинним шляхом.

Чи відомо голові ВО «Свобода» про злочинну діяльність Кузик П.М.?

По материалам ord-ua.com