Дах «Олімпійського», який ледь не згорів на відкритті стадіону, напередодні подорожчав на 10 мільйонів

462

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» 30 вересня уклав угоду з ТОВ «Завод Майстер – Профі Україна» щодо компенсації додаткових витрат будівельної компанії, пов’язаних із валютними коливаннями. Вартість угоди склала 9,55 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «у одного учасника», оскільки ТОВ «Завод Майстер – Профі Україна» є підрядною організацією щодо зведення накриття над стадіоном «Олімпійський» в Києві, а договором підряду передбачені тверді договірні ціни на комплектуючі та послуги іноземних компаній. Ціна мала уточнюватись у разі зміни курсу продажу євро за шляхом підписання сторонами відповідної додаткової угоди.


В 2008 році вартість зведення накриття над стадіоном оцінювалось у 727 млн грн. «Завод «Майстер-Профі Україна» контролюється Дмитром Мішаловим, відомим як представник групи «Приват», та його партнерами Михайлом Кейтельгіссером і Михайлом Тульчинським.
Угоду щодо переоцінки даху було укладено за тиждень до урочистого відкриття НСК «Олімпійський». На церемонії 7 жовтня одна з петард святкового салюту підпалила плівку, яка накривала освітлювальні прилади. Великої пожежі вдалось запобігти дякуючи робітнику стадіону, який загасив полум’я вогнегасником. На людей на трибунах той час вже лився розплавлений пластик.

За матеріалами: nashigroshi.org