Анонімка стосовно Оксани Макар

304

У розпорядженні "Оборзевателя" опинився лист на ім'я вищого керівництва держави. Автор листа стверджує, що миколаївські мажори-насильники були відпущені на волю під тиском прокурора Центрального району м. Миколаєва. Також автор вважає, що зараз, коли ґвалтівники знову взяті під варту, вину за їх звільнення намагаються повісити на співробітників міліції.

Ось текст листа у повному обсязі:
Президенту України
Генеральному прокурору України
Міністру внутрішніх справ
для перевіряючих:
- УМВС в Миколаївській області
- Прокуратури Миколаївської області

Не припустіться помилки у справі Оксани Макар.

Те, що наші правоохоронні органи продаються, відомо всім. Але в даному випадку роль міліції в тому, що два із співучасників жахливого злочину, пов'язаного з Оксаною Макар, після початкового затримання були відпущені на свободу, мінімальна.

Ніколи б рядовий співробітник при відомих обставин не ризикнув би це зробити, як і в.о. начальника Центрального РВ Коротченко А.Н., слідство і так далі. Подивіться тільки, якому " досвідченому" працівнику було доручено розслідування такої резонансної справи, щоб легко було маніпулювати слідством.

Невже ніхто не знає, яким тиском у цій справі на міліцію займалися прокурор Центрального району Лукащук і його зам, які з цього приводу підтримували "тісний зв'язок" з усім відомими прокурорськими "трудягами" за рангом вище (читайте Інтернет, дивіться їхній виступ перед журналістами в захист злочинців після їх звільнення під підписку).

Адже всім у місті відомо, як районний прокурор пресує райвідділ, вибиваючи собі показники за рахунок чужої роботи. Чого тільки коштує підписати в прокуратурі картки.

Невже не зрозуміло, навіщо міліція оприлюднила відеоролик із допитом Краснощока? Адже все просто очманіли після того, як стало ясно, що прокуратура в нахабну вигороджує блатних.

А тепер коли їхнім намірам завадили порядні міліціонери і обурена громадськість, і вони зрозуміли, що призначені комісійні перевірки з Києва є серйозною загрозою як мінімум їхній кар'єрі, ці правоохоронці забігали, намагаючись прикрити свої дупи, не даючи ані собі, ані іншим спокою.

Адже ще деякий час тому вони - справжні професіонали в розшуковій справі - впевнено трубили, що все, що можна поставити відпущеним на свободу ґвалтівникам - це приховування злочину, який скоїв одноосібно Краснощок.

Шкода тільки начальника міського УВС Светочева Н.Т., який їм підігравати був змушений.

Замітаючи сліди всю ніч з 14 на 15 березня, не даючи спокою співробітникам Центрального РВ та пенітенціарної установи, де утримуються затримані, прокурорські рішали вночі особисто обробляли поодинці злочинців, в надії, що Краснощок усе візьме на себе, а інші будуть дотримуватися лінії, що нічого не знали і не бачили (це легко перевірити, так як задіяно було багато народу прокурорських, міліції, департаменту та інших).

Невже причини такої раптово виниклої нагальності виконувати будь-які дії в нічний час, коли всі, в тому числі журналісти спали, не викликають великих питань?

Але ж факти спільних дій зі зґвалтування дівчинки, пошуку місця для її "поховання", перетягування, скидання Оксани на будівництво з подальшим її підпалом були відомі прокурорським уже після перших свідчень співучасників, частина яких так небажано для лжеправоохоронців була оприлюднена через Інтернет.

Як і був відомий факт про те, що покидьки спочатку вибрали місце для "поховання" Оксани, а після повернулися і переконавшись, що вона жива, додушили її, як вони думали. Саме додушили в порядку співучасті, тому що Краснощок попросив Присяжнюка дати йому шнур для задушення дівчинки, що Присяжнюк і зробив.

І смішно припускати, що Присяжнюк не знав, навіщо він шукає на балконі цей шнур, а також те, що весь цей час третій співучасник Погосян випадково закривав очі і вуха, відповідно нічого не бачив і нічого не чув. Але головне - те, що затримуючи людей часом за незначні проступки, міліція за вказівкою прокуратури відпустила Присяжнюка і Погасяна, безжально закривши очі на страхітливі наслідки вчиненого злочину.

При цьому зараз вся вина падає саме на міліцію, до того ж на рядових міліціонерів, які виконували чужу волю. Не допустіть чергового свавілля.

До речі, "безневинний хлопчик" Присяжнюк - не тільки прийомний син голови райдержадміністрації, але і людина, яку просував по кар'єрній драбині особисто наш знаменитий миколаївський мер.

У разі невжиття заходів до "бандитів у погонах", викидання цих листів в корзину конкретна оперативна інформація буде викладена в Інтернеті.

Р.S. Свої дані не можемо назвати з відомих причин

По материалам: infoporn.org.ua