Ющенко зібрав людей під Верховною Радою

367

Сьогодні, 27 квітня, під стінами Верховної Ради України розпочався X з’їзд партії ”Наша Україна”. У з’їзді беруть участь близько тисячі делегатів з усіх областей України, крім значної частини делегатів від чернівецької і тернопільської обласних парторганізацій, яким правоохоронці не дозволили виїхати до Києва. Зокрема, у з’їзді бере участь голова партії ”Наша Україна” Віктор Ющенко.

Крім того, на з’їзді присутні голова політради партії Валентин Наливайченко, народні депутати від НУ-НС, що представляють партію ”Наша Україна”, Андрій Парубій, Григорій Омельченко, Володимир В’язівський, Лілія Григорович, Віктор Матчук та інші, повідомляє УНІАН.

Під час з’їзду депутати планують ухвалити дві резолюції – щодо скасування Харківських угод і щодо актуальних завдань партії.

Водночас голова політради партії ”Наша Україна” Валентин Наливайченко, пояснив проведення партійного з`їзду під відкритим небом необхідністю наближення політики до людей. Про це він заявив в інтерв`ю газеті ”Україна молода” (№ 70 від 27 квітня).

”Для мене і моїх однодумців найголовніше - вийти з кабінетного пилу, вийти до людей. Ми вважаємо, що сучасна політика має відійти від симуляції. Бо зараз і влада симулює роботу та реформи, і так звана опозиція симулює політичну боротьбу своїми провокативними закликами. Насправді у квітні 2010 року, коли депутати-”нашоукраїнці” дійсно боролися проти ухвалення Харківських угод, частина опозиції стояла і за всім цим спостерігала. Відтак - дала можливість проголосувати більшості за їхнє ухвалення. Така симуляція й імітація нас не влаштовують. Ми не хочемо більше бути в цьому політичному світі. Ми хочемо вийти в інший світ - реальний, позбавлений брехні й інтриг”, - сказав В.Наливайченко.

zaxid.net