Янукович опинився в трійці найбільших українських рекламодавців

542

За перший квартал 2011 року Янукович витратив понад чотири мільйони гривень на іміджеву рекламу.
Президент Віктор Янукович посів третє місце в списку найбільших рекламодавців України. За даними дослідницької компанії Doors Consulting в першому кварталі 2011 року на його іміджеву рекламу було витрачено 4,38 млн грн.

На першому місці перебуває оператор мобільного зв'язку "Київстар" з витраченими 6,76 млн грн. На другому його колега по ринку МТС — з 5,71 млн грн.

Наприкінці грудня стали відомі доходи сім'ї Віктора Януковича. Найбільш консервативна оцінка вартості активів сім'ї президента підходить до цифри в 100 млн доларів, що ставить Януковича на 64-е місце в списку 100 найбагатших українців.

Приватне життя і фінансові справи президента Віктора Януковича, а також його сім'ї ретельно приховані від сторонніх співгромадян.

Втім, іноді глава держави показує, що гроші в нього є, і чималі. Докази цьому президент час від часу підкидає сам. З останніх - шикарне святкування його 60-річчя: тільки гонорари артистам, які брали участь у заході, повинні були обійтися замовнику в 1 млн євро.

Усі фірми і компанії записані на старшого сина Олександра Януковича та дружину.

Нагадаємо, на початку квітня Forbes оприлюднив список 100 найбагатших українців. У рейтингу українських багатіїв опинилося 8 мільярдерів, серед яких лідирує Рінат Ахметов зі статками у 16 мільярдів.

Сукупні ж статки 100 найбагатших українців становлять 56 мільярдів доларів.

tsn.ua