СТУКАЧЕСТВО НА ДВА ФРОНТА, АБО СБУ ДІЄ ЗА МЕТОДАМИ КДБ

398

СБУ використовує принципи роботи КДБ, про що свідчить масове вербування громадян у дану структуру. Методи є примі , коли вивчають людини з вищої школи і пропонують в обмін на влаштування на роботу співробітництво, тобто інформування опруповноваженого, зустріч в певних «условлених местах», явочні, конспіративні квартири. Або, коли особа, через свою незаконну діяльність потрапляє в «поле зору» вказаної структури, заводиться ОРС (оперативно розшукова справа) і протягом 6 місяців проводиться відсліткування за об»єктом. Якщо підтвердиться інформація то порушується кримінальна справа, а якщо ні, то матеріали повинні знищитися, згідно ЗУ «Про оперативно розшукову діяльність», а чи це так ? ,певно ні, в архівах все зберігається,як кажуть кадрові чекісти «чорнило ще не висохло».

Мова, йде про ТОВТ МАР’ЯНА ВОЛОДИМИРОВИЧ, 09.09.1991 р.н. мешканця с.Баранинці вул. Фізкультурна № 58, Ужгородського р-ну, їздить на синій «Дачії» АО 01 76 ВР, який більше пів року працює на дві конкуруючі структури УСБУ та УМВС. Мар»ян ніколи не відрізнявся в селі кмітливістю чи розумом, а завжди козиряв ксівою ментовською, ходив з наручниками по селу та по телефону сам з собою говорив: « Подїжджай… до УБОЗА знайш де йдеме пов»яжеме…» З дітвака в селі всі сміялися і кивали головою, як таке чудо взяли в органи на роботу, то певно як …на роботі таких теж не полюбляють, бо є в правоохоронних колах притча про поганного мусора і хорошого мента. Так, хто світить ксівою то мусор, здає своїх і завжди бідний, а хто ксівою не козиряє і впізнають в обличчя то мент хороший, своїх не здає і поважають всі і не бідно живе.

ЯК наш герой став стукачем, а по їх інформатором. Будучи співробітником правоохоронних органів отримував дрібні хабарі і його взяли…в СБУ йому запропонували співпрацюєш з нами, знаєш братан є така притча: «Лутше стучать чем перестуківатся в камере». Наша служба всіх і вся контролює,слухає, а згодом все вщухне і ми тебе візьмем в СБУ, а тут перспектива, еліта, покажещ себе в роботі…,а з роботою протоколи і опеоративне відео з доказами наше питання, а з органів підеш за власним бажанням , ти чистий, не судимий…, а з другого боку ти будеш по 300 баксів щомісяця отримувати і будеш нашим нештатним співробітником, пороблема звониш – рішаєм ти наш …

Отак, Мар»ян з перепугу чи зависті, що його турнули з органів почав писати кого, знає, на знайомих,колег, родичів, друзів дитинства, односельчан доноси, називав прізвище,ім.»я, домашню адресу, номера телефонів, автомобілів, вигадував історії, аби вислужитися…Та жоден з його доносів не підтвердився і про наркотики людину взяли потримали «бнонвівці» і вибачилися, а Мар»ян получив на горіхи…, а ще його проблема і біда, що працює одночасно на дві структури міліцію і СБУ і саме це його спалило.

Отакий є Закарпатський «ПАВЛІК МОРОЗОВ» -МАР»ЯН ТОВТ з Бараниниць. Дуже цікаво, що є в нього Інтернет сторінка в контактах – «Молнія шустрий».

Отож , шановний читачу, почитай цю статтю, запам»ятай фотографію і обходи сьомим кілометром цю немічну людину!

Від імені односельчан ПОДЯКА батькам мамі -Мар»яні Михайлівні, батьку Володимиру Емеріховичу та меншому брату Юрію за виховання сина –СТУКАЧА!

Надія Баранинська

Письма в редакцию: Антикоррупционный информационно-аналитический портал job-sbu.org