Симоненко: Смертна кара необхідна, щоб убезпечити громадян від злочинців

332

В Україні необхідно ввести смертну кару, щоб убезпечити громадян від величезної кількості злочинів, що скоюються в країні. Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро СИМОНЕНКО під час круглого столу в інформаційній агенції «ГолосUA».

Лідер комуністів підкреслив, що матері повинні не боятися за своїх дітей, коли відпускають їх на вулицю.

При цьому П.СИМОНЕНКО, посилаючись на дані МВС, повідомив, що торік в Україні було зареєстровано 500 тисяч 902 злочини, упродовж року зростання їх становило 15%.

Разом з тим, підкреслив лідер КПУ, розкрито з них було лише 57%. «Ви ж бачите, що кожен третій злочин не розкритий», - заявив П.СИМОНЕНКО.

Він також повідомив, що кількість крадіжок збільшилася на 44,8%, кількість групових злочинів - на 16%, крім того, у 2010 році було скоєно 258 умисних вбивств.

П.СИМОНЕНКО зазначив, що з цього числа злочини скоювали: неповнолітні - 10% злочинів, безробітні - 28% і люди у стані алкогольного сп’яніння - 10%.

Також лідер КПУ повідомив, що, за даними Державної судової адміністрації, за роки незалежності в Україні було скоєно більш як 70 тисяч замахів і вбивств на замовлення.

unian.net