Прокурорський дебош

327

Спражній дебош відбувся вночі з 19 на 20 жовтня 2012 року за участю працівників районної прокуратури та міліції на дискотеці у кафе “Мандарин”, яке знаходиться на вулиці Леніна у м. Бершадь Вінницької області. А починалось все культурно та степенно у ресторані “Поділля”. 19 жовтня біля шістнадцятої. розпочався святковий банкет. Святкувала місцева прокуратура у повному складі на чолі з Федіром Куцяком, святкували представники міліції на чолі з начальником Василя Андрушенко, святкувала міська рада з очильником міста Михайло Кольченко, святкували судді районного суду на чолі з Анатолієм Куйбіда. Так вийшло що за одним столом одночасно зібрався весь бершадський правоохоронний бомонд.Поважно гуляли, славно гуляли – але до певного часу…..

На свято також були запрошені представники районних прокуратур Чечельницького та Хмільницького районів Вінницької області. Відзначали дуже важливу подію — проводжали в дальню, невідому та тернисту путь старшого слідчого бершадської прокуратури Олександра Рудя. Указом Президента України він призначений на посаду судді Крижопільского районного суду Вінницької області. Тому таку важливу подію у своєму житті Олександр вирішив відсвяткувати з розмахом та з помпою.

В банкетному залі ресторану лунали здравиці та подяки бувших соратників “по прокурорському цеху“ на честь новопризначего судді, присутні гості висловлювали сердечні і теплі побажання та настанови винуватцю банкету, нові побратими — судді давали цінні професійні поради молодому колезі . Кожен з присутніх на банкеті вважав за честь, щиро жадав та знаходив для Олександра Григоровича щось своє душевне та неповторне. Гуляв правоохоронний народ довгенько, як завжди з розмахом, та як кажуть на славу. Поважно гуляв, славно гуляв – але до певного часу…..

Ближче до опівночі гості потихеньку почались розїзджатись та розходитись --хто по домівкам, а дехто "по танюшкам чи кедровкам". Ті ж хто залишився на банкеті, а таких було чимало, раптом забажали танців та видовищ. Яке ж свято без танців. Швидко порадившись, наші гуляки дружньо, та гуртом на чолі з новоспеченим суддею повалили на молодіжну дискотеку в кафе "Мандарин" що навпроти "Поділля" . В цей час на дискотеці було багато молоді, яка розважалась наприкінці робочої неділі, було багато студентів, які приїхали на вихідні додому. Як розповідають очевидці, танцювали та розважались серед молоді новоприбулі прокурори не довго. За півгодини на дискотеці вже почалась бійка. Присутні та очевидці стверджують, що ініціаторами бійки та подальшого бедламу на молодіжній дискотеці були саме працівники прокуратури, які перебували в стані алкогольного, а можливо навіть наркотичного спяніння — але про те як все сталося, хто перший розпочав бійку, та в якому стані був — мабуть зясує незалежне слідство. А ми лише можемо зараз константувати незаперечний факт, як кажуть “маємо те, що бачили камери спостереження” – вночі з 19 на 20 жовтня за участю працівників міліції та прокуратури на молодіжній дискотеці в кафе "Мандарин" відбулась грандіозна бійка, в наслідок якої робота молодіжного розважального центру була паралізована, учасники бійки отримали чисельні тілесні пошкодження, а власникам приміщення було причинено немаленьку матеріальну шкоду у вигляді розбитих вікон, потрощених меблів та понівічених дверей. Багато людей стали свідками як під час бійки бершадські “кличко та валуєви” лаялись між собою, ображали один одного нецензурними словами , спочатку в приміщенні дискотеки, а потім було чути й на вулиці як гриміли народні перли, притаманні під час таких дійств. Чули присутні і виклики — погрози зі сторони правоохоронців, мовляв –" посадимо всіх". До кого конкретно відносились ті погрози та з яких вуст вони злітали присутнім було не розібрати. Але думаю що слідство зясує і цей епізод.

Наряд міліції, який вимушені були викликати адміністратори кафе-дискотеки, побачивши що у бійці приймають участь працівники районної прокуратури, самоухилився від наведення громадського порядку та не став вмішуватись та заважати бойовикам. Тому бійка продовжувалась ще тривалий час, спочатку у залі а потім виринула на вулицю біля кафе.

На другий день містом поповзли чутки про бійку прокурорів та молоді. Громадськість міста Бершадь глибоко обурило те, що відбулось напередодні вихідних.. Як стало відомо, на думку батьків дітей які розважались на дискотеці, винуватцями нічного дебошу стали саме працівники прокуратури, які перебуваючи в стані сп’яніння (чи то наркотичного, чи то алкогольного) розпочали бійку .З огляду на таке, батьки почали боятися за здоровя своїх дітей, яких вони відпускають на дискотеки, тому вони налаштовані рішуче. Поговарюють що батьки хочуть надіслати колективного листа до генерального прокурора України з проханням захистити їхніх дітей від свавілля місцевих правоохоронців .Отака «передвиборча драма» розігралась вночі з пятниці на суботу у Бершаді за участю стражів порядку!

Далі буде…

По материалам ord-ua.com