Охоронці регіонала Віталія Барвіненка намагались виламати двері машини міліції

2 328

14.10.2014 після того, як в Одеській ОДА регіонал Віталій Барвіненко разом зі своєю охороною побили журналістів редакції газети FotNews, громадського діяча та кандидата в народні депутати від Радикальної партії Оскера Олексія, тітушки охоронної фірми "Гепард" намагались взломати двері машини міліції.

Коли Оскера Олексія та його колегу журналіста правоохоронні органи посади до машини міліції, забравши їх для отримання коментарів з приводу побиття в Одеській ОДА регіоналом Віталієм Барвіненко, охоронці приватної охрани "Гепард" без жодного сумління моралі підійшли до службової машини міліції та намагалися відкрити двері в присутності правоохоронців зі словами "Випустіть їх, вони поїдуть з нами".


Охоронна структура, з якою якоби підписан договір про охорону кандидата регіонала Віталія Барвіненка і в них є дозвіл на носіння автоматів, знову з таки якоби, є так звана Одеська охоронна служба "Гепард".

Отже, в той час, коли зброї та бронежилетів не вистачає в рядах бійців АТО, вони є в охорони Барвіненка в великій кількості. Не вперше його "тітушковані орли" засвітились на фоні сепаратизму і анти моралі розїзджаючи спокійно серед білого дня по місту Білгород - Дністровськ з автоматами і георгіївськими стрічками.