Микола Княжицький заявляє, що за ним стежать

441

Генеральний директор ТВі Микола Княжицький заявляє про те, що за ним та журналістами телекомпанії стежать невідомі люди. Про це він пише у відкритій заяві до президента Віктора Януковича, генерального прокурора Олександра Медведька та міністра внутрішніх прав Анатолія Могильова.

«Протягом останнього тижня я особисто та журналісти телеканалу ТВі почали помічати, що ми стали об’єктом прискіпливої уваги зі сторони невідомих осіб. За мною особисто, нашими журналістами та офісом телекомпанії постійно слідкують. Невідомі люди відслідковують всі мої пересування», — йдеться у його заяві.

Як пише пан Княжицький, учора невідомі в автомобілі марки Daewoo Lanos (АА 98 74 ЕВ) сріблястого кольору упродовж дня вели відеоспостереження за офісом телекомпанії ТВі: «Приховували свої обличчя, після спілкування з журналістами телеканалу ТВі, вони почали тікати від журналіста Романа Скрипіна, проїжджаючи на червоне світло та перетинаючи подвійну осьову смугу».

Як ідеться в заяві, після проведення журналістського розслідування, працівники ТВі дійшли висновку, що цей автомобіль мав підроблені номери. «Насправді, з номерним знаком АА 98 74 ЕВ зареєстрований автомобіль Mazda CX9 чорного кольору», — зазначає пан Княжицький.

Микола Княжицький підозрює в організації стеження голову СБУ Валерія Хорошковського: «Ми вже не раз бачили, як пан Хорошковський використовує службове становище голови СБУ і члена Вищої Ради юстиції для тиску на судові інстанції. В зв’язку з цим виникає логічне запитання, чи не є невідомі громадяни працівниками Служби безпеки, котрі вели відеонагляд, спостереження та переслідували мене під час пересування містом».

Генеральний директор ТВі вимагає від правоохоронних органів розслідувати цей інцидент, а також встановити, кому належить автомобіль з підробленими номерами: «Якщо ці люди самі працюють в силових структурах, то злочинцями є ті, хто змушує їх брати участь у забезпеченні власних інтересів та переслідуванні представників ЗМІ».

telekritika.ua

Відео, надіслане прес-службою ТВі, можна переглянути тут: