Лікування безпліддя та його вартість у Києві у «Медичному центрі ІГР»

610

Все більше пар вдаються до ЕКЗ при важких формах безпліддя. При штучному заплідненні основні етапи зачаття і перші етапи розвитку ембріона відбуваються поза організмом жінки. Сама процедура складається з декількох основних етапів, що зумовлює високу вартість лікування. Скільки коштує ЕКО у Києві і що здорожує послуги? Де пройти лікування за доступною ціною? Ці та інші питання хвилюють більшість пацієнтів.

Оптимальні умови для пацієнтів пропонує «Медичний центр ІГР» у Києві. ЕКО клініка «ІГР» з лікування безпліддя за рахунок ДРТ використовує передові технології терапії, які довели свою ефективність.

Показання для застосування допоміжних репродуктивних технологій

Екстракорпоральное запліднення використовується при важких формах безпліддя за призначенням лікаря. Найчастіше фахівець рекомендує ЕКО при таких діагнозах:

 • ендометріоз;
 • імунологічний фактор безпліддя;
 • полікістоз;
 • трубне безпліддя;
 • безпліддя невстановленого генезу;
 • важкі форми чоловічого безпліддя.

Оптимальний спосіб лікування при безплідді визначає лікуючий лікар з урахуванням основного діагнозу, віку пацієнтів, супутніх захворювань, наявних протипоказань. У будь-якому випадку, ціна ЕКО у клініці IGR буде доступною для більшості пацієнтів.

Основні етапи штучного запліднення

Екстракорпоральне запліднення — це послідовність кількох етапів і процедур, які проходять обидва партнера. Кількість процедур і етапів залежить від обраної програми лікування. Типовий (класичний) протокол ЕКЗ — це:

 1. Стимуляція суперовуляції за допомогою сучасних гормональних препаратів.
 2. Пункція фолікулів і забір дозрілих яйцеклітин.
 3. Забір і обробка сперми партнера.
 4. Запліднення ооцитів у лабораторних умовах під контролем лікаря-лаборанта.
 5. Культивування ембріонів у спеціальному інкубаторі.
 6. Перенесення попередньо відібраних життєздатних ембріонів в кількості 1-2 штук в порожнину матки пацієнтки.
 7. Підтримка вагітності за допомогою спеціальних гормональних препаратів.
 8. Діагностика і ведення вагітності при успішному її настанні.

Кількість етапів ЕКО може змінюватися, що впливає на остаточну вартість лікування. Для підбору оптимальної програми терапії та розрахунку ціни ЕКО проводиться попередня діагностика, яку в обов’язковому порядку проходять обидва партнери.

Фактори, що впливають на ціну штучного запліднення ЕКЗ

Різні клініки пропонують лікування за допомогою ДРТ в широкому ціновому діапазоні. Багато клінік залучають пацієнтів привабливим прайсом, замовчуючи про те, що вартість лікування вказується без ціни медикаментів. В цей же час вартість лікарських препаратів здорожує процедуру приблизно в 1,5-2 рази.

Найчастіше на ціну ЕКО впливають такі фактори, як:

 • Основний діагноз. При важких формах безпліддя використовується додаткова діагностика, а також допоміжні процедури (наприклад, ІКСІ), що здорожує ціну лікування.
 • Репутація медичного центру, рівень оснащення матеріально-технічної бази, рівень кваліфікації медичного персоналу.
 • Ціна медикаментів. При лікуванні безпліддя методом ЕКЗ застосовуються переважно імпортні медикаменти високої вартості, які стимулюють овуляцію, забезпечують успішну імплантацію ембріона і забезпечують його подальший успішний розвиток.

На сьогоднішній день середня ціна ЕКО у Києві, без урахування ціни на лікарські препарати, становить від 1,5 до 2 тисяч доларів. Приблизно стільки ж доведеться доплатити за медикаменти.

У деяких випадках заощадити бюджет дозволяють так звані скорочені протоколи ЕКО. Наприклад, ЕКЗ в природному циклі без гормональної стимуляції. Такі процедури, як передімплантаційна генетична діагностика навпаки, здорожують вартість лікування.

У ЕКО клініці IGR ви можете пройти лікування безпліддя за рахунок штучного запліднення за доступною ціною, з якою ви можете ознайомитися за посиланням https://igr.com.ua/ua/prices/ivf-icsi. За плечима лікарів клініки десятки успішно проведених протоколів ЕКО і щасливих батьків, яким ми вже допомогли обзавестися довгоочікуваними малятами.