Кримінальна справа Вощевського

516

У офіційній біографії кандидата на пост віце-прем’єра від Радикальної партії Валерія Вощевського написано, що на нього була відкрита кримінальна справа за спробу вкрасти “Шляхове ремонтно-будівельне управління №100”.
Про це написано в біографії, яку роздали депутатам у Верховній Раді.
“2005-2006 рр. і 2008-2010 рр. – глава правління ВАТ “ДАК” “Авомобільні дороги України”, під час керівництва ДК намагався вкрасти ДП “ШРБУ №100” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України”. Була порушена кримінальна справа”, — йдеться в біографії.
Крім того, Вощевський був керівником “Укравтодору” за часів Януковича, але керував нею тільки два місяці (17.03.2010-17.05.2010).
Сам же Вощевський у Раді заявив, що “жодного випадку” в його житті, “який би можна було охарактеризувати як спробу вкрасти, не було” і ця ситуація — це провокація.
На запитання депутата Мустафи Найєма, чи правда Вощевський має громадянство Мальти, він заявив, що “жодного іншого громадянства, крім українського, ніколи немав”.
Вощевський також нагадав, що коли у 2010 році за квотою “Блоку Литвина” був призначений головою “Укравтодору”, то “уже через тиждень мені з АП Януковича подзвонили і вимагали піти”.
“Я відмовився, і вже за тиждень на мене завели справу. Її закрили потім, бо вона не мала підстав”, — заявив Вощевський.
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що роздана біографія — це провокація, а спікер Володимир Гройсман пообіцяв розібратись із цим.
Як відомо, Вощевський разом з іншими 16 кандидатами включений в список претендентів на міністерські посади, яких мають голосувати пакетом

По материалам: ord-ua.com