Громадські організації просять депутатів Южненської міської ради не приймати участь в рейдерському захопленні ринку

436

Громадські організації «Верховенство права», «Антикорупційний рух Півдня» та «Антирейдерський рух» звернулись окремо до кожного депутата Южненської міської ради з проханням утриматись від участі в рейдерському захопленні продовольчого ринку «ВЯЧЕСЛАВА» .

В 2006 році Южненська міська рада прийняла ганебне рішення №161-V від 14.12.2006 р., яким позбавила ринок «ВЯЧЕСЛАВА» права користування земельною ділянкою за адресою м. Южний, вул. Хіміків, 27.

Підставою для прийняття рішення слугувала нібито систематична несплата земельного податку. Але це не відповідало дійсності. Депутатів ввели в оману та використали в особистих інтересах. Позицію представника ринку «ВЯЧЕСЛАВА» навіть не заслуховували. Результатом прийняття даного рішення стала дестабілізація ситуації на ринку. Позбавлення ринку земельної ділянки було одним із етапів його рейдерського захоплення.

06 червня 2012 року Южним міським судом Одеської області прийнята постанова, якою вищезазначене рішення ЮМР №161-V від 14.12.2006 р. було скасовано. Крім того, 23 січня 2013 року Одеський апеляційний адміністративний суд залишив рішення Южного міського суду без змін, тим самим, повторно підтвердив незаконність прийнятого Южненською міською радою рішення.

В своїх зверненнях громадські організації просять депутатів при розгляді будь-яких питань щодо земельної ділянки за адресою м. Южний, вул. Хіміків, 27 чітко дотримуватись норм закону та вислуховувати позицію всіх осіб, які мають відношення до цієї земельної ділянки.

Нижче наводимо текст звернення до кожного депутата Южненської міської ради.

Шановний (депутат за списком)!

Звертаємось до Вас як до особи, яка має представляти інтереси громади міста Южного. Вам відомо, що як депутат органу місцевого самоврядування, Ви повинні при прийнятті рішень керуватися нормами законів України.

На жаль, в 2006 році Южненська міська рада прийняла ганебне рішення №161-V від 14.12.2006 р., яким позбавила ВКПФ «ВЯЧЕСЛАВА» права користування земельною ділянкою. Із засобів масової інформації відомо, що це рішення приймалось при активному лобіюванні юристом виконавчого комітету ЮМР Деновим Г.В. та мером Новацьким В.Н.

Підставою для прийняття рішення слугувала нібито систематична несплата земельного податку. Але це не відповідало дійсності. Депутатів ввели в оману та використали в особистих інтересах. Позицію представника ВКПФ «ВЯЧЕСЛАВА» навіть не заслуховували. Результатом прийняття даного рішення стала дестабілізація ситуації на ринку, яка частково висвітлювалась в засобах масової інформації (наприклад: http://zahvat.net/2/59/165/ ). Позбавлення ВКПФ «ВЯЧЕСЛАВА» земельної ділянки було одним із етапів рейдерського захоплення ринку.

Повідомляємо Вас, що 06 червня 2012 року Южним міським судом Одеської області прийнята постанова, якою вищезазначене рішення ЮМР №161-V від 14.12.2006 р. було скасовано. Крім того, 23 січня 2013 року Одеський апеляційний адміністративний суд залишив рішення Южного міського суду без змін, тим самим, повторно підтвердив незаконність прийнятого Южненською міською радою рішення.

На цей час ВКПФ «ВЯЧЕСЛАВА» є законним користувачем земельної ділянки за адресою м.Южний, вул. Хіміків, 27 та не має заборгованості по земельному податку. ВКПФ «ВЯЧЕСЛАВА» не має наміру відмовлятися від цієї земельної ділянки. Жодної законної підстави для позбавлення ВКПФ «ВЯЧЕСЛАВА» земельної ділянки не має.

Просимо Вас при розгляді будь-яких питань щодо земельної ділянки за адресою м. Южний, вул. Хіміків, 27 бути уважним, чітко дотримуватись норм закону та вислуховувати позицію всіх осіб, які мають відношення до цієї земельної ділянки. Южненська міська рада не повинна використовуватися для рейдерських захоплень підприємств.

Джерело: Верховенство права