Двох хлопців розстріляли прямо на вулиці: міліція хоче “зам’яти” діло за участю батька прокурора

163

Днями в Запоріжжі сталася трагедія, яка здивувала навіть бувалих городян. Прямо на вулиці в Шевченківському районі чоловік розстріляв двох хлопців, які, нібито, не давали йому проїхати. Ця новина одразу ж стала найбільш обговорюваною, адже загиблий хлопець виявився чемпіоном Запоріжжя з армреслінгу. Разом з ним в цей вечір був ще один молодий чоловік, співробітник міліції, але в офіційному зведенні МВС ніяких даних про нього не було. Сьогодні ми отримали лист, в якому УВСники розповідають про те, що ж насправді сталося в той день.

- Коли група виїхала на затримання, вони не знали, що постраждалі – працівники міліції. Затриманого просто доставили в райвідділ. Коли вранці 10 березня ми дізналися, що постраждалі працівники міліції, ми захотіли особисто “поговорити” із затриманим. Але в райвідділі його вже не було, – розповідає один з працівників Запорізького УВС.

- Ми почали розпитувати куди він подівся, і тут же нам подзвонили з міськУВС і сказали не втручатися. Потім, переглядаючи зведення, я взагалі нічого не знайшов про подію 9 березня. Коли я задав питання мені сказав, що нічого не було. УВС не давало ніякої інформації про подію аж до 14 березня. І то завдяки тому, що ввечері 13 березня співробітники одного з райвідділів звернулися до місцевих журналістів, повідомивши про подію.

Коли інформація вже з’явилася в ЗМІ, її продублювали і на сайті ГУ МВС. При цьому в повідомленні нічого не говорилося про долю другого пораненого хлопця. А кількість отриманих ними пострілів було значно применшені.

- Це повна брехня, як і те, що стріляли з травматики. Насправді стріляли з “Сайги”. Так що зараз блатному затриманому хочуть оформити пом’якшуюючу вину обставини. Але ніхто не відповість за те, що інформацію про розстріляних хлопців замовчували 4 дні. Тому весь наш особовий склад просить Вас приділити увагу цій події, дати розголос, щоб ніхто не зміг уникнути відповідальності, – продовжують колеги потерпілого Олександра Ільченко.

У міліції даний факт спростовують.

- Знаряддям вчинення злочину був пристрій для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями під назвою “Комбриг”, – кажуть правоохоронці.

Проте, постраждалий Олександр Ільченко стверджує, що кулі були важчими, саме тому для одного з хлопців поранення виявилися смертельними. Крім того, за словами потерпілого, чоловік продовжував натискати на курок навіть коли всі кулі в обоймі закінчилися.

Як виявилося, стріляв громадянин Кузнєцов – досить заможний бізнесмен, родичі якого працюють в суді і в прокуратурі. Тому справу вирішили просто зам’яти.

- Ми поховали брата, у нього 4 кульових поранення в серце і в живіт, – розповідає старша сестра загиблого Сергія Омельяненко Тетяна. – Ще один хлопець Ільченко Саша зараз в лікарні, йому зробили операцію, але в нього відняло пальці руки, в яку стріляли. Микола Кузнецов, бізнесмен, який стріляв у наших хлопців, зараз у в’язниці, але звинувачення йому поки не пред’явили, якщо цього не трапитися протягом 10 днів, то він вийде на свободу. -

Коли він віз їх у лікарню Саша попросив додати швидкість, тому що моєму братові було зовсім погано, на що він відповів: “А ти що, сука, будеш мені штрафи оплачувати? Я тебе зараз викину звідси”, – передає розмову Тетяна. – Родині Саші вже пропонували матеріальну компенсацію, але вони відмовилися, і вирішили разом з нами боротися за те, щоб винуватець сів у тюрму.

За словами родички, до цього моменту вони не знають всіх подробиць трагедії, з ними не зв’язуються і толком нічого не пояснюють. Як буде розвиватися ситуація невідомо, адже справа ускладнюється тим, що Микола Кузнецов батько заступник прокурора Заводського району, а його син працює адвокатом.

На сайті обласного УВС говориться, що стрілку закидають статтю за “Умисне вбивство”. Якщо справа таки піде в хід і його провина буде доведена, йому загрожує позбавлення волі строком до 15 років. На даний момент, за офіційними словами правоохоронців, слідство триває.

По материалам ord-ua.com