“Арена Львів” Крах надій від Femen

684

Новини України. 30 жовтня. Дві оголені до пояса активістки FEMEN влаштували акцію "Крах надій" перед відкриттям стадіону "Арена Львів", на якому проходитимуть матчі Євро-2012.

FEMEN продемонстрували "Крах надій"
У дівчат на грудях було написано Fucking Euro 2012. Вони кричали "Україна програє!", били посуд і валялися на осколках, що мало символізувати розбиті надії, пов'язані з футбольним чемпіонатом.

"Безконтрольний в'їзд єврофанів з усього світу спричинить за собою нерозв'язні для країни гуманітарні проблеми: сплеск проституції, секс-туризму, спалахи туберкульозу та розповсюдження СНІДу", - заявляють FEMEN.

Крім того, рух вважає, що наспіх побудовані до Євро-2012 українські стадіони - не тільки найдорожчі з аналогічних у світі, а й морально застаріли вже на момент відкриття.

Спочатку міліція не надто звертала увагу на одіозну акцію, але незабаром дівчат вирішили затримати. Їх завантажили в міліцейський УАЗ і відвезли.

Нагадаємо, що на відкритті Олімпійського стадіону в Києві дівчатам з FEMEN вдалося вибігти на футбольне поле.

Раніше на аналогічних акіцях проти Євро-2012 актівістки імітували акт самоспалення на очах у президента УЄФА Мішеля Платіні та демонстрували непристойні пози на прес-конференції у Варшаві.

По материалам: newsmarket.com.ua