Анонимні мєнти вважають, що Тулаєв — “вампір в погонах”

241

Шановний Віталіє Юрійовичу! Звертаються до Вас ветерани ОВС, які пішли на пенсію з центрального апарату МВС, з відкритим листом. «За останні роки органи внутрішніх справ пережили стільки кадрових змін, що це призвело до відтоку великої кількості професійно здібних людей. Тому цього разу масштабних “чисток” не буде. Ми проведемо розумну кадрову ротацію, покликану залишити на посадах працівників з високим рівнем професіоналізму, морально-ділових якостей та здатних виконувати складні завдання». Це цитата з Вашого виступу. А тепер хочемо достукатись до Вашого здорового глузду. Детальніше, про одне Ваше призначення на посаду начальника ДВБ генерал-майора податкової міліції Тулаєва О.С.

Всім прекрасно зрозуміло, що своїм генеральським званням цей «професіонал» зобов’язаний виключно Вам, достатньо подивитись його послужний список. А тепер коротко про свої спостереження. Якщо чесно, я взагалі службу ВБ розігнав би давно, як і кожен чесний міліціонер. В цій службі, можливо і працюють порядні люди, але їх дуже мало і ніякої «погоди» вони не роблять. А новий керівник, інакше як «вампір в погонах» його не назвеш, придумав багато нововведень, одне з них створення так званої «групи ризику». Якщо Ви не знаете то це заставляють ВБшників створювати списки до яких включають неугодних їм міліціонерів. Підставою до включення до так званої «групи ризику» може бути просто написана «мулька». А потім в людей, включених до цього списку, починаються проблеми з його керівниками, кадровиками тощо.

Останніх заставляють писати рапорти на звільнення чи рішати вопрос з ВБ. До Вас запитання: яким документом регулюється створення «групи ризику», адже вже є багато відомчих вказівок (слідство, карний розшук, експерти), якими керівники заставлюють нижчестоящих керівників «щось з цим робити»? Нехай цей «професіонал» розробить положення про цю «групу ризику». В історії української міліції ще не було такаго сильного протистояння між міліцією і внутрішньою безпекою. Якщо Тулаєв продовжить в тому ж напрямку, то розвалить міліцію до кінця. Вдумайтесь, що він вимагає від підлеглих: щомісячно направляти йому відомості про те скільки ВБшніки посадять в майбутньому місяці міліціонерів. Це маразм, легка стадія дибілізму чи совдеповщина? В жодному випадку не хотів образити Тулаєва як людину, але як керівник він повний даун. Про це, до речі, говорять міліціонери з миколаївщини та податківці. Єдине, що він любить так це пити кров. Товаришу Міністре!!! Може досить тягнути податківців в МВС!? Збирати з людей «бабло» і розкривати злочини це різні речі. Ви докеруєтесь до того, що в біду попадуть ваші близькі і навіть їм ви не зможете допомогти, бо не буде нормального опера, а якщо і буде то мотивації в нього точно не буде.

Новий головний ВБшник не розуміє взагалі тих проблем, які стоять перед міліцією. Кілька слів про те, що витворяє з МВС прокуратура. На сьогоднішній день прокуратура – це державний орган завданням якого є вибивання грошей з суб’єктів за якими вони наглядають(а це абсолютно всі!!!) з метою виключно особистого збагачення. Господин Тулаєв!!! Нащо ви допомагаєте цим виблядкам обдирати того бідного міліціонера? Я маю на увазі тиском на своїх підлеглих про проведення постійних перевірок органів та служб МВС. Прості міліціонери, що не люди? В них не має прав і свобод? За всі порушення виявлені вашими підлеглими прокурорські все одно збриють гроші і ніякої кримінальної справи не порушать. Кримінальні справи відносно міліціонерів порушуються тільки тоді коли міліціонер відмовився платити прокурорським або просто не має чим. Все банально і просто. В проекті нового Кримінально-процесуального кодексу в ст.181-1 прокурорські хочуть закріпити за собою право порушувати кримінальні справи за невиконання їх вказівок слідчими міліції!!! Може вже хай самі і розслідують ці справи раз вони такі розумні? А Тулаєв, що прокурорський засланец?

Давай матеріали, давай протоколи на корупцію, давай перевірки, чому не виконаний план по порушеннях, будем вас увольнять(хорошо не сажать). Це не весь перелік фраз господіна Тулаєва. Всі у нього погані, один він Робін Гуд. А хіба простий народ його поважає? Його предшественники такого не робили, навіть Мечетной. Зробіть щось з цим пане Міністре!!!

По материалам ord-ua.com