Активістів ГО «Комітет по протидії корупції в органах влади» викликали до МВС, щодо факту рейдерського захоплення будівлі на Шота Руставелі 11

361

В п’ятницю 8 листопада активістів ГО “Комітет по протидії корупції в органах влади” викликали до Управління по боротьбі з організованою злочинністю в м.Києві. Зі слів слідчого, йому необхідно було з’ясувати деталі, викладені в заяві організації, щодо протиправних дій родини Світовенків, стосовно рейдерського захоплення будівель за адресою: вул. Шота Руставеллі 1-11, що належать Організації орендарів орендної фірми “Екста” та перебувають у заставі в латвійської АО “Ріверта” (Парекс Банк).

Як зазначив керівник виконкому ГО “Комітет по протидії корупції в органах влади” Костянтин Черненко, слідчий ставив низку питань напряму не пов’язаних зі змістом заяви, яку подавали представники комітету на ім’я міністра внутрішніх справ України. З розмови було очевидно, що йому мало відома суть даної заяви. Також до кінця не зрозуміло чи хоче він розібратися з її змістом, підсумував Черненко.

Водночас, на думку представників комітету, факт зацікавленості правоохоронних органів ситуацією довкола рейдерського захоплення приміщень по вулиці Шота Руставеллі 1-11 вселяє певну надію на вирішення ситуації та покарання рейдерів.

Нагадаємо, що раніше колектив орендарів орендної фірми “Екста” та представники латвійського АО “Ріверта”(Парекс Банк) звинуватили колишніх власників мережі продажу побутової техніки “Мега-Макс” Світовенка Віктора Вікторовича та Світовенка Віктора Васильовича, а також народного депутата від ВО “Свобода” Осуховського в рейдерському захопленні будівель у середмісті Києва по вул.Ш. Руставеллі 1-11.

Також представники громадськості звинувачували в організації кримінальних переслідувань та фабрикуванні кримінальних справ проти представників трудового колективу “Екста”, заступника прокурора Печерського району м.Києва Кузьменка та слідчого РУ МВС Печерського району м.Києва Ігнатенка.

antikor.com.ua