Антикоррупционный портал job-sbu.org > Аналитика > Забужко: присвоєння звання генерала Хорошковському — це плювок у всіх військових
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Забужко: присвоєння звання генерала Хорошковському — це плювок у всіх військових

11:00 26.08.2011 459

Присвоєння звання генерала армії голові СБУ Валерію Хорошковському — це плювок у всіх професійних військових країни.
Таку думку у коментарі Gazeta.ua висловила письменниця Оксана Забужко.
«Скажу одне — українську армію страшенно шкода. Я висловлюю співчуття всім українським військовим, які справді військові, які мусять на все це дивитися і все це терпіти», — наголосила вона.
На запитання, за які заслуги Віктор Янукович дав таке звання голові СБУ, письменниця наголосила, що про це краще спитати у самого президента.
«Очевидно, він більше в курсі і йому вдасться пояснити, за які такі заслуги він роздає такі звання. Але, безперечно, це плювок в обличчя всім професійним військовим», — переконана Забужко.
На думку письменниці, дати таке звання Хорошковському — це взагалі нонсенс.
«Уже смішно те, що він з митниці в СБУ прийшов. Уся його діяльність, та й взагалі діяльність СБУ під началом Хорошковського, викликали дуже багато питань у громадськості, а генерал армії — це, так би мовити, за межею добра і зла», — вважає Забужко.


Вона переконана, що взагалі роздавати високі звання та нагороди до певних свят чи ювілеїв — це «совдепівська» практика, від якої ми 20 років не можемо позбутися.
«Це взагалі окрема тема вся ця практика ірраціональних нагороджень. Все це у нас цілком поза логікою, поза сенсом, поза культурою. Це є частина загальної культури, точніше — загального безкультур’я. Це все виглядає комічно і дратує», — наголосила Забужко.

gazeta.ua