Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > ЮЩЕНКА ВИКЛИКАЮТЬ У СУД ПОВТОРНО. У Пинзеника – інфаркт
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

ЮЩЕНКА ВИКЛИКАЮТЬ У СУД ПОВТОРНО. У Пинзеника – інфаркт

09:45 16.08.2011 0 681

Суддя Родіон Кірєєв ухвалив рішення повторно викликати Віктора Ющенка для дачі свідчень у справі Тимошенко
Суддя ухвалив рішення про зміну порядку дослідження доказів після розгляду заяв свідків Ірини Михальської, Віктора Пинзеника та Віктора Ющенка про неможливість прибуття на судове засідання.
Зокрема, Михальська зазначила, що не може бути присутня у зв’язку з вагітністю і пологами.
Пинзеник передав до суду лікарський висновок з лікарні «Феофанія» про те, що він перебуває у відділенні інтенсивної терапії, кардіології після інфаркту міокарда, і йому протипоказані дії, пов’язані з емоційним навантаженням.
Ющенко ж повідомив, що не може прибути на засідання у зв’язку з черговою відпусткою.


Представники обвинувачення заявили, що причини неявки Михальської та Пинзеника є поважними. Водночас вони не визнали поважною причиною відпустку Ющенка, і запропонували викликати його повторно.
У свою чергу адвокат Тимошенко Юрій Сухов висловив думку, що всі зазначені свідки мають прийти до суду і дати свідчення. Він наголосив, що, за інформацією ЗМІ, Ющенко вже знаходиться в Україні.
Сама Тимошенко запропонувала звільнити від зобов’язання свідчити лише Михальську, а Пинзеника і Ющенка – викликати до суду.
На питання судді Кірєєва, чи ознайомилася Тимошенко з діагнозами Пинзеника, вона відповіла, що довідка Пинзеника «достатньо давня» (датована 10 серпня).
Після цього суддя Кірєєв оголосив протоколи допитів Михальської та Пинзеника.
Ющенка ж вирішено викликати до суду повторно.

pravda.com.ua