Януковичу замовили спецвагон, який перевозитиме його автомобілі

1

ДТГО «Південно-Західна залізниця» за результатами тендеру 18 липня уклало угоду з ПАТ «Крюковський вагонобудівний завод» на придбання вагона-гаража вартістю 12,12 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Як повідомляв голова правління Крюківського заводу Євген Хворост, до виготовлення кузова вагона-гаража підприємство приступить в серпні.

«У нас є невелике замовлення – вагон-гараж, призначений для перевезення автомобілів президента. Це спецвагон. Якщо президент їде на якусь зустріч, то спершу ці автомобілі перевозяться у вагоні, а потім вони зустрічають його в аеропорту», – сказав він.

Згідно з технічним завданням, вагон-гараж матиме одне чотиримісне купе, одне двомісне купе, одне двомісне купе для провідників, одне приміщення кухні-їдальні, один туалет і одне гаражне приміщення на два автомобілі.

Вагон буде оснащено системою внутрішнього відео спостереження (дві камери в гаражному відділенні і монітори в купе охорони), автономною системою кондиціювання, пожежною і охоронною сигналізацією. У всіх відділеннях будуть розетки на 220 вольт і телевізори. В кухні буде встановлено холодильник, мікрохвильову і електричну печі, відеомагнітофон.

Нагадаємо, державне авіаційне підприємство «Україна» витратить 8 мільйонів гривень на оренду повітряного судна Falcon 900. Постачальником буде ТОВ «Центравіа».

На початку року Держуправління справами вже орендувало у «Центравіа» гвинтокрил AUGUSTA 139, бортовий номер UR-CRB, який обійдеться державному бюджету в 7,5 мільйонів гривень.

tyzhden.ua