Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Янукович нагородив мера, який сидить під арештом за хабарництво
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Янукович нагородив мера, який сидить під арештом за хабарництво

13:00 25.08.2011 0 355

Президент Віктор Янукович нагородив ювілейною медаллю до 20-річчя Незалежності України Красноармійського міського голову Андрія Ляшенка, затриманого за підозрою у хабарництві і 29 липня заарештованого судом на 2 місяці.
Про факт нагородження повідомляється в Указі глави держави №822/2011 від 19 серпня 2011 року.

Цим указом Віктор Янукович нагородив відзнакою Президента України — ювілейною медаллю «20 років незалежності України» близько двох тисяч громадян України.

Як відзначається в тексті указу, усі вони удостоєні цієї нагороди «за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення і багаторічну добросовісну працю».

У числі нагороджених — мер міста Красноармійська Андрій Ляшенко, якого місяць тому суд узяв під варту за підозрою в отриманні хабара.

Нагадаємо, наприкінці липня прес-служба Генеральної прокуратури повідомила, що проти мера Красноармійська (Донецька область) Андрія Ляшенка порушена кримінальна справа за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (Отримання хабара у великому розмірі).

За тією ж статтею була порушена справа проти начальника одного з комунальних підприємств міста.

«Встановлено, що чиновники вимагали і отримали від директора приватного підприємства хабар в сумі 350 тис. грн за сприяння в приватизації об’єкту нерухомого майна», — говориться в повідомленні. Чиновники затримані. Проводяться слідчі дії.

tyzhden.ua