Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Високопоставленого чиновника затримали за хабар і … відразу відпустили
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Високопоставленого чиновника затримали за хабар і … відразу відпустили

18:45 24.08.2011 1 094

Начальника Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Львівській області затримали співробітники УБОЗ. За попередньою інформацією, вона вимагала та отримала п’ять тисяч гривень хабара за погодження паспорту аптеки.

З власних джерел lviv.expres.ua стало відомо, що чиновницю затримали «на гарячому» під час отримання грошей. Рішення про порушення кримінальної справи має прийняти прокуратура.

«Зараз за цим фактом правоохоронні органи ще здійснюють перевірку, — розповіла Мар’яна Гайовська, керівник прес-служби прокуратури Львівської області. — Тож рішення про порушення кримінальної справи, наразі не прийняте».

Кримінальна справа проти начальниці інспекції з контролю якості лікарських засобів у Львівській області ще не порушена. Хоча факт затримання був. Усі матеріали щодо випадку передані до прокуратури. Про це у коментарі lviv.expres.ua повідомив Василь Телиця, начальник управління боротьби з організованою злочинністю у Львівській області.

Водночас, за словами головного УБОЗівця області, начальниця інспекції зараз не перебуває за гратами. Після затримання її залишили на волі.

Нагадаємо, що начальником Державної інспекції з контролю за якістю лікарських засобів у Львівській області є Емілія Подляшецька, у минулому — депутат Львівської облради, чиновник Львівської ОДА.

У самій інспекції з контролю якості лікарських засобів у Львівській області затримання їхньої начальниці не коментують, але зауважують, що Емілії Подляшецької на робочому місці нема.

Спроби зв’язатися із пані Подляшецькою через мобільний телефон також виявилися невдалими — абонент перебуває поза зоною досяжності.

expres.ua