Антикоррупционный портал job-sbu.org > Новости и происшествия > В Одесі десять тисяч чоловік стали заручниками бюрократії і обіцянок чиновників
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

В Одесі десять тисяч чоловік стали заручниками бюрократії і обіцянок чиновників

09:30 05.08.2011 0 393

Кілька років тому тут під Одесою був пустир, тепер стоять новенькі висотки. Але це тільки на перший погляд життя у житловому масиві Райдужний відповідає назві.

Ще при заселенні людям обіцяли – зовсім скоро тут буде і дитячий садок, і лікарня. Але обіцяного 10 тисяч чоловік чекають вже 3 роки. Власне, через це і всі їхні проблеми – житловий масив територіально в Одесі, але документально належить сусідньому Овідіопольському району до якого 60 км битою дорогою.

Торік люди попросили районну адміністрацію зрозуміти їхню ситуацію і хоч якось пришвидшити будівництво лікарні та опорного пункту міліції. Кажуть – чиновники пообіцяли, що все зроблять найближчим часом – з обіцяного і досі немає навіть фундаменту.

Загалом у житловому масиві із райдужною назвою невесело живеться мешканцям 9 багатоповерхівок – а це 4 тисячі квартир.

Люди вже направили колективне звернення до Овідіопольської районної прокуратури. Своєю чергою керівництво райдержадміністрації за цілий тиждень, поки готувався матеріал, так і не знайшло часу для розмови зі знімальною групою, телефоном щоправда чиновники пообіцяли – напевно найближчим часом у мікрорайоні відкриють принаймні акушерський пункт.

Вже після того як до справи долучилися журналісти, ситуацію із Райдужним взяли на контроль в обласній адміністрації. Проте окремо проблему з лікарнею в житловому масиві вирішувати ніхто не буде – чиновники покладають надії на комплексну програму реформування медицини. Тобто швидка, між іншим, таки буде їздити до райдужного з Одеси, а не з районного центру, який за 60 кілометрів.

Проте коли це буде – не відомо. Поки що проект — на стадії погодження.
Стосовно відділку міліції, який люди просили собі на масив, — в Головному управлінні МВС області кажуть – опорний пункт може з’явитися хоч завтра. Треба лише щоб міська влада виділила для цього кімнату. А там скупі на квадратні метри.

Тим не менш правоохоронці пообіцяли – вони проконтролюють, щоб у Райдужному таки з’явився опорний пункт міліції.

Хочеться вірити, що після від‘їзду знімальної групи, обіцянки не забудуться. І десять тисяч людей таки отримають соціальні блага, які їм в один голос гарантували як чиновники так і забудовники. Інакше виникне питання — навіщо було будувати там, де немає інфраструктури. Хто дав на це добро, та за які гроші.

kriminal.tv