Антикоррупционный портал job-sbu.org > Луганская область > В Луганске в результате артобстрела погибло 20 человек
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

В Луганске в результате артобстрела погибло 20 человек

13:50 14.08.2014 5 1 022

И.о. главы Луганской областной государственной администрации Ирина Веригина Луганске за прошедшие сутки, 13 августа, в результате артиллерийских обстрелов, по предварительным данным, погибли до 20 человек.
«Есть информация, что погибли люди. Сейчас уточняется точное количество. По предварительной информации — до 20 человек», — сообщила Веригина.

По материалам: v-variant.lg.ua


Богдан 14.08.2014 16:17

Черговий доказ того, що владі байдуже стан людей у Донецькій і Луганській областях. Не дивлячись на те що є можливість провести діалог про припинення кровопролитної війни, українська еліта відмовляється приймати будь які рішення для врегулювання.

Леся Кравченко 14.08.2014 16:19

Люди на Донбасі втомилися від того, що українські військові визволяють їх від своїх же. Руйнуючи їх домівки та життя. мабуть вже треба припиняти цей безлад, та гнати до Київа усю цю нечість.

Ekaterina Marchenko 14.08.2014 16:23

Українська неонацистка, заступник голови київського обласного осередку угрупування «Правий сектор» Маруся Звіробій звернулася до жителів України із закликом не церемонитися з біженцями, якi прибувають із зони АТО.
«Вам варто було б згадати, що ви бандерівці, і ставити на місце бидло з Донбасу — ваше завдання. Не панькатися з ними, якщо вести себе не вміють — лікуєте стусанами під зад », — заявила неонацистка на сторінці в соціальній мережі Фейсбук.
Так само, вона закликала молодь із західних областей, формувати спеціальні загони, які проводитимуть операції по депортації біженців: «Пакуйте їх і саджайте на потяг. Садіть з таким супроводом, щоб їм вже назад не хотілося », — закликала неонацистка. «Так ви помститеся жителям Донбасу за загиблих на війні українців», — резюмувала Звіробій.
Подібні особистості, зі своїми нібито патріотичними гаслами, привели до того, що ми маємо зараз — розвал і розруху, дестабілізацію обстановки. Про який патріотизм і любов до Батьківщини може йти мова, коли звучать заклики до вбивства українців українцями?

Марина 14.08.2014 18:19

Люди, остановитесь!
Не должны славяне убивать славян из-за денежных мешков :(

Yaroslav Mitskevich 15.08.2014 08:31

Вбивства мирного населення для української армії стали нормою. Після того, як Новоросія буде звільнена від українських окупантів, що будуть робити ці десятки тисяч злочинців і садистів з Національної Гвардії? Будуть мирно садити кріп на Майдані? Сумніваюся. Навіть німецькі фашисти берегли моральне обличчя своїх солдат, віддаючи брудну роботу садистам з УПА.