Антикоррупционный портал job-sbu.org > Политика > Українок закликали боротись проти «тирана» Януковича
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

Українок закликали боротись проти «тирана» Януковича

09:00 09.08.2011 0 368

У зв’язку із політичною ситуацією, яка склалася довкола арешту Юлії Тимошенко, голова Всеукраїнської громадської організації «Жінки Батьківщини», народний депутат від БЮТ Ольга Боднар звернулася до жіночих громадських організацій та рухів щодо згуртування навколо захисту демократичних цінностей в Україні.
Як повідомила прес-служба БЮТ, Боднар, зокрема, зазначила: «Сьогодні ми повинні активізувати свою громадську діяльність в регіонах – проводити роз’яснювальну роботу стосовно незаконного арешту Юлії Тимошенко та непрозорого судового процесу, кабальної пенсійної реформи від Тігіпка-Азарова та податкового кодексу, який уже знищив малий та середній бізнес в Україні».
За словами політика, сьогодні настав той Рубікон, коли «правда і справедливість принижені і затоптані брудними підошвами влади, яка називає себе народною».
«Наше завдання сьогодні – об’єднувати усі громадські організації на місцях для спільної боротьби із режимом Януковича», – резюмувала Боднар.


Нагадаємо, 8 серпня 2011 року представники опозиційних партій об’єдналися в Комітет опору диктатурі в Україні. До складу Комітету увійшли Європейська партія України, Партія захисників вітчизни, партії «Народна самооборона», «Батьківщина», «Реформи і порядок», «Громадянська позиція», «Наша Україна», Народний рух України, «Фронт змін», «За Україну!», ВО «Свобода».

gazeta.ua