Антикоррупционный портал job-sbu.org > Без рубрики > У Харкові ДАІшники будуть їздити на мотоциклах
Голосование

Донбасс. Новороссия или Украина

Результаты опроса

У Харкові ДАІшники будуть їздити на мотоциклах

07:30 27.05.2011 0 463

Харківські інспектори Державтоінспекції пересядуть з машин на маневрені мотоцикли.

Як повідомляє газета «Сегодня», в останній раз співробітники ДАІ патрулювали на двоколісному транспорті ще за СРСР.

Видання відзначає, що практика патрулювання на мотоциклах відновилася в деяких містах України ще пару років тому, але це були виключно південні курортні регіони. До Харкова новий транспорт потрапив взимку 2011 року, коли Міністерство поповнило автопарк Харківської обласної ДАІ тринадцятьма японськими Suzuki, приблизна вартість одного — 6000-7000 доларів. Оскільки мотоцикли призначені для роботи в теплу пору року, випускати на дороги міста і області їх вирішили в кінці весни, та й то лише в суху погоду — для безпеки. Крім патрулювання, ДАІ на мотоциклах буде, як і зазвичай, стояти в «засідках» і штрафувати порушників правил дорожнього руху.

Новенькі невеликі двоколісні мотоцикли синього кольору, з гербом України на передньому крилі і написом «ДПС». Вони обладнані спеціальною світловою та звуковою сигналізацією, а на шоломах прикріплені мікрофони, за допомогою яких можна відтворювати гучний зв’язок і спілкуватися по рації.

Людей, яким довірять двоколісних коней, вибирають з тих співробітників, у яких вже є досвід їзди на мотоциклах. Зустріти інспектора на мотоциклі вже з понеділка можна буде на центральних вулицях Харкова, в паркових зонах, а також на дорогах державного значення області.

У Харкові правоохоронці освоюють не тільки мотоцикли, а й інші транспортні засоби. Влітку на міських пляжах, в скверах і парках чергують співробітники ППС на велосипедах — 25 нарядів. Приєднуються до них, але в парку Горького, на Меморіалі Слави та в саду Шевченка, міліціонери на конях (16 патрулів). Але виїжджають вони при температурі не вище 35 градусів плюс і не нижче -10. Правоохоронці кажуть, що вершники повинні вміти застосовувати прийоми рукопашного бою, спецзасоби, зброю навіть верхи на конях. Тренують і коней, щоб вони не боялися пострілів.

golosua.com