У Дніпропетровську суд заборонив намети на підтримку Тимошенко в центрі міста

4

Окружний адміністративний суд заборонив депутатам від ВО «Батьківщина» вести прийом громадян в наметах — громадських приймальнях, розташованих на площі Леніна в центрі міста.
«Рішення про знесення громадських приймалень, в яких ведуть прийом депутати різних рівнів нашої партії, Окружний адміністративний суд прийняв в п’ятницю о 22.45, і зажадав виконання вже з 00.00 суботи», — заявив керівник обласної організації партії «Батьківщина» Максин Курячий.

За його словами, суд мотивував своє рішення тим, що прийом громадян депутатами від «Батьківщини» в громадських приймальнях, розташованих в центрі міста, погрожує національним інтересам України.

Він також відмітив, що позов Дніпропетровського виконкому про заборону проведення 18 серпня мітингу присвяченого 20-річчю Незалежності України також буде розглянутий Окружним адміністративним судом в понеділок, 15 серпня.

Нагадаємо, Дніпропетровська обласна організація партії «ВО «Батьківщина» 11 серпня встановила 20 агітаційних наметівна площі ім. Леніна в центрі Дніпропетровська на знак протесту проти арешту колишнього прем’єр-міністра, лідера партії Юлії Тимошенко.

У ніч на 7 серпня Окружний адміністративний суд Києва заборонив проводити акції протесту біля Печерського райсуду й Лук’янівського слідчого ізолятора в Києві.

tyzhden.ua